Культурний маршрут (12.03-18.03)

Цього тижня виставка кераміки в Києві представить роботи 21 митця, в ArtUkraine Gallery пройде кураторська екскурсія виставкою, що поєднує сучасну українську скульптуру та технології доповненої реальності, а у Харкові відкриється виставка робіт українських та британських митців. Про ці та інші події — в Культурному маршруті.

 

13 березня о 18.30 ArtUkraine Gallery запрошує на кураторську екскурсію арт-форумом «Більше ніж скульптура» з кураторкою проекту Дариною Мо Мот. В основі концепції проекту – дослідження взаємодії доповненої реальності, як симуляції, що стала невід’ємною частиною простору життя сучасності ХХІ століття, із скульптурою, як виду мистецтва з тисячолітньою історією. Вартість відвідування шукайте на Фейсбук-сторінці події.

 

 

Нова колекція творів від української дизайнерки Наталії Колпаковї буде представлена в Educatorium 13 березня о 19.00. Це перша презентація колекції в Україні в повному складі. Протягом 2017 року шарфи Наталії Колпакової вже були представлені на Паризькому Fashion Week. На виставці ви зможете спостерігати багатошаровість сюжетів, майстерно втілених в шовкових хустках. 

 

 

14 березня о 19.00 гостею Арт-Середи в Ізоляції буде художниця Олена Кузнєцова. Вона розповість не тільки про свій шлях від академічного живопису до абстракціонізму, проекти в яких брала участь, а й про вплив кольору на людину. Мисткиня працює в жанрі безпредметного (абстрактного) живопису і вивчення кольору з 2007 року.

 

 

14 березня в арт-просторі  F.A.C.E. Foundation  презентують проект  молодого  художника Сергія Западні  «Земля».  Він присвячений річниці анексії Криму та війні на Сході України.  Відвідувачі побачать оригінальні  барельєфи у формі мішеней, виконані  із справжнього чорнозему. Мішені  Сергія  Западні – це філософський роздум про наше життя та  цінності. Детальніше

 

 

Протягом кількох останніх місяців у всіх на слуху наміри реконструкції Контрактової площі та проект «Нова Контрактова». За цей час мешканцями міста, та зокрема Подолу було сформовано перелік питань щодо деталей проекту. 15 березня о 19.00 в НХМУ в рамках Публічної Програми CANactions, учасники проекту в форматі питання-відповідь спробують на них відповісти.

 

 

15 березня о 18.00 у столичному керамічному просторі «ЦеГлинаАрт» (вул. Набережно-Лугова, 2В) відбудеться відкриття виставки «Фактура». Подія триватиме до 31 березня 2018 року. Провідні українські митці, дизайнери, студенти художніх навчальних закладів представлять сучасну малу керамічну пластику, пласти, панно виконані з найрізноманітніших матеріалів: глини, фарфору, шамоту, доповнені металом, деревом, пластиком.

 

 

15 березня о 19.00 в галереї Bereznitsky Aesthetics буде презентовано персональний проект художниці Omnia Voivat «Прокрастинація», над яким вона працювала протягом останніх місяців. В нових роботах художниці мова піде про паралельну реальність, яку ми створюємо власноруч, і в яку занурюємось щоденно у момент, коли беремо до рук свій гаджет.

 

 

Британська Рада відкриває виставковий сезон 2018 року презентацією робіт учасників програми SWAP: UK/UKRAINE. Вісім художників брали участь у мистецьких резиденціях в Україні та Великій Британії у 2017-му й покажуть результати своїх візуальних досліджень у ЄрміловЦентрі в Харкові з 16 березня по 15 квітня 2018 року. Детальніше