Культурний маршрут (19.03-25.03)

Цього тижня в Києві скульптор Євген Годенко проведе унікальний воркшоп «Ефірні і тіла», відкриється виставка робіт культового мистецького об'єднання «Живописний заповідник» та стартує міжнародна виставка абстрактного мистецтва. У Львові розкажуть про сецесійні розписи у львівській архітектурі, а в Полтаві представлять роботи відомого скульптора Назара Білика. Про ці та інші цікаві події — в Культурному маршруті!

 

20 березня о 15.00 у галереї Львівської національної академії мистецтв (вул. Кубійовича, 35Б) відбудеться відкриття виставки сучасної кераміки «КРОК», яка продемонструє мистецький доробок п’ятьох молодих художниць, студенток 6-гокурсу кафедри художньої кераміки ЛНАМ. Виставка репрезентує творчі пошуки та експерименти молодого покоління українських мисткинь в царині сучасної художньої кераміки.

 

 

20 березня о 19.00 в Галереї Дукат відбудеться відкриття передаукціонної виставки шостого букіністичного аукціону «Українська книга», що відбудеться 24 березня. Добірка налічує 122 лоти, серед яких праці видатних українських істориків, науковців, політичних та культурних діячів. На особливу увагу заслуговують альбоми та путівники, видання, присвячені українському мистецтву, графічні твори, документи, карти і світлини.

 

 

20 березня о 19.30 в Школі Bird In Flight пройде лекція кураторки і арт-критикині Катерини Філюк «Сучасне мистецтво: як це розуміти». Вона розповість про основні інструменти сучасного мистецтва, теми і тенденції, які досліджують художники, а також на що звертати увагу, щоб зрозуміти контекст їхніх робіт. Катерина Філюк — директорка Dymchuk Gallery і кураторка у Фонді «Ізоляція». Вартість лекції: 200 грн Реєстрація

 

 

21 березня аукціонний дім «Золотое Сечение» (м. Київ, вул. Л.Первомайського, 4) відкриється виставка культового для українського сучасного мистецтва мистецького об'єднання «Живописний заповідник». Його основні учасники — Тіберій Сільваші, Олександр Животков, Марко Гейко, Анатолій Криволап і Микола Кривенко. До експозиції входять близько 30 творів всіх основних учасників, створених з 1990 до 1999 рр.

 

 

21 березня о 17.00 у полтавській галереї JUMP (вул.Монастирська, 3) відбудеться відкриття проекту «Уявні відстані» скульптора Назара Білика. Проект «Уявні відстані» Назара Білика — це фундаментальна інтроспекція з метою пошуку відповідей на базові питання нашого існування. Що ховається в нас самих та в людях, які нас оточують, і як це побачити? Кураторка: Аліса Ложкіна.

 

Читати також: Назар Білик. Стати ближчим до самого себе

 


 

21 березня о 19.00 кавярня-галерея «Штука» та Клуб шанувальників Галичини запрошують на лекцію «Сецесійні розписи в архітектурі Львова». Розповідатиме Тетяна Казанцева  дослідниця поліхромії у львівській архітектурі, доцент інституту архітектури НУ «Львівська політехніка». Для участі необхідна реєстарція

 


 

22 березня о 19.00 в музеї М. Булгакова відбудеться відкриття наступної виставки проекту лабораторних виставок KNOlab. space — 'icons nonobject'. Проект лабораторних виставок KNO lab.space є серію експериментальних виставок, на яких буде представлено творчість міжнародних та українських художників, що працюють у напрямку безпредметного мистецтва. Виставка представить роботи шести митців з Німеччини, Америки, Австралії та Данії. 

 


 

23 березня о 18.30 ArtUkraine gallery запрошує на унікальний воркшоп одеського митця Євгена Годенко «Ефірні і тіла», на якому скульптор покаже як саме створюються «відбитки» невловимого. Під час воркшопу буде відформована жива модель, після чого кожний учасник зустрічі зможе зняти форму з себе. Упродовж двох днів Євген Годенко допрацьовуватиме зняті форми аби у неділю їх можна було побачити та забрати. Вартість воркшопу: 250 грн