Культурний маршрут (23.07-29.07)

Цього тижня в Одесі відкриється міжнародна виставка “Театр у фотооб’єктиві”, в Києві презентують масштабний міжмузейний проект “Український натюрморт”, а у Львові покажуть виставку відомого фотомитця Олега Огородника. Про ці та інші події – у Культурному маршруті.

 

23 липня з 15:00 до 17:00 в Музеї Ханенків відбудеться зустріч "Museum's viewer: як формується сучасна глядацька культура?". PR-менеджерка Музею Ольга Носко розповість, зокрема, чому необхідно досліджувати сучасну аудиторію українських музеїв, що не так з українською лінією стосунків музей – глядач, та як поняття «елітарності» проглядається в українських музеях. Реєстрація

 

 

23 липня, о 19:00, у креативній спільноті IZONE відбудеться зустріч із резидентом фонду ІЗОЛЯЦІЯ – бельгійським митцем Стівом Схепенсом. У форматі Аrtist talk, Стів розповість про свої мистецькі проекти та інсталяцію, створену ним під час резиденції. Стів Схепенс (Steve Schepens) – художник, мистецтвознавець, куратор та засновник художніх центрів. 

 

 

24 липня о 16:00 у “Всесвітньому клубі одеситів” (Одеса) пройде виставка робіт з першого Міжнародного Фестивалю Театральної фотографіії “Театр у фотооб’єктиві” (“THEATRE EXPOSED” – 2018). Для участі в конкурсі зареєструвалися 85 людей із України, Росії та Європи. 27 робіт, які будуть показані у рамках  виставки, було відібрано Міжнародним журі.

 

Фото: Wine and Lavender

 

24 липня о 17:00 в галереї Дзиґа відкриття проекту Олега Огородника "My Olga". "Виставка про кохання, неймовірні страждання та вгасання життя. Про те, коли ти не спиш, коли цілуєш сонну і не знаєш, чи станеться це наступної ночі. Про Олю". Олег Огородник –український фотомитець, заслужений художник Міжнародної Федерації Фотомистецтва FIAP, лауреат багатьох міжнародних та всеукраїнських виставок. 

 

 

24 липня о 19:00 у галереї “White World” відбудеться авторська екскурсія А.Кузнєцової виставкою "Механічний балет". Під час екскурсії мисткиня детально розповість про окремі твори та їхній зв'язок з концептуальною складовою виставки. Кожному з присутніх надаватиметься можливість поставити авторці питання стосовно її робіт, представлених у рамках виставки.

 

 

25 липня о 19:00 в Щербенко Арт Центрі відбудеться відкриття нової виставки і авторська екскурсія Аліни Максименко проектом “Місцевий час. 2-й епізод. Король Лір”. До експозиції увійшли однойменний відео-триптих та дві серії живопису: “Один погляд” і “Сон рибалки”. Усі три частини проекту перегукуються між собою, адже кожна з них відсилає до певної історії. Детальніше про роботи та їхній задум художниця розкаже під час екскурсії та відповість на поставлені запитання.

 

 

26 липня о 19:00 у “Інституті проблем сучасного мистецтва” відкриється виставка “Український натюрморт”. Це великий аналітичний міжмузейний проект, що спрямований на зібрання, аналіз та експонування найбільшої кількості творів в жанрі натюрморту за всю історію українського мистецтва. Мета проекту – через історичну оптику митців різних поколінь віднайти певну формулу українського натюрморту.

 

 

26 липня о 19:00 у PinchukArtCentre відбудеться зустріч з художником, учасником виставки «Червона книга: радянське мистецтво Львова 80-90-х років» Олександром Замковським. Художник прокоментує власну роботу та розповість про свою художню практику періоду 1980-1990-х років.

 

 

27 липня у Національному заповіднику “Софія Київська” відкриється виставка «На переломі. Архітектурна графіка 1930-х». На виставці буде представлено твори, які ілюструють основні тенденції української архітектури 1930-х років — періоду переходу від конструктивізму до модернізованої та національно забарвленої неокласики. Відвідувачі зможуть ознайомитися з творчими роботами відомих українських архітекторів Василя Кричевського, Петра Костирка, Георгія Домашенка, Миколи Холостенка, Олександра Смика та інших.

 

 

27 липня о 19:00 у IZONE відбудеться “кіно-середа” з відомою українською кінорежисеркою та сценаристкою, лауреаткою Каннського кінофестивалю у номінації «Золота пальмова гілка за короткометражний фільм» (2011) Мариною Вродою. Під час artist talk Марина розповість про свій шлях в кіноіндустрію, українське кіно-середовище та покаже декілька своїх робіт.