Культурний маршрут (26.03-1.04)

Цього тижня в Музеї історії Києва відкриється виставка 52 сучасних українських митців, Я Галереї представить проект Ігоря Яновича "Folder", а на Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA, що стартував 23 березня, покажуть сенсаційну кінознахідку – монтажний фільм «Документи епохи» (1928) Леоніда Моґі. Про ці та інші події –  в Культурному маршруті!

 

27 березня о 18.30 в Музеї історії міста Києва відбудеться урочисте відкриття проекту «iFashion-Art». Це складний мультидисциплінарний проект, що поєднує мистецтво, моду, психологію спілкування та освіту. На виставці представлені роботии 52 видатних українських художників сучасності та унікальні сукні французької мисткині Isagus Extroversions.

 

 

27 березня о 19.00 в Ізоляції Габріела Булісова (Gabriela Bulisova) та Марк Ісаак (Mark Isaac), митці та документалісти з США, які наразі працюють в Україні завдяки програмі обмінів Фулбрайт, покажуть відео та фотографії проекту, який присвячений проблемам довкілля та забруднення водних шляхів, а також розкажуть про явище, яке у New York Times нещодавно назвали "новим гуманізмом" у сучасній фотографії. 

 

 

28 березня в Я Галереї відкриється виставка Ігоря Яновича "Folder". Роботи, переважно формату А4, створювалися з 2008 року, коли художник взяв з собою пачку офісного паперу в Трускавецький санаторій. Відтоді цей матеріал став незмінною площиною пошуку і експерименту. На сьогодні такі роботи Яновича охоплюють період у десять років. 

 

 

29 березня о 19.30 в Ізоляції відкриється виставка «Нові притоки», що є результатом проекту American Arts Incubator — Ukraine, який тривав протягом березня у креативній спільноті IZONE під керівництвом американської медіа-мисткині Тіари Рібо. На виставці представлено п'ять проектів від 32 українських митців. Всі проекти працюють з темою української національної ідентичності та культурної спадщини.

 

 

30 березня в MediaHub в Києві відбудеться благодійний захід «Art to Help» на підтримку притулку для тварин «Бест Френдс» — музично-поетичний вечір талановитого поета Вані Якимова і піаніста Павла Ігнатьєва. Гарний настрій на вечір забезпечить ведучий — Олександр Тарасов. Також в рамках заходу пройде фотовиставка «Чотирилапе alter ego», покликана показати, як гармонійно можуть жити разом улюбленці і їх соціально-активні господарі. Квитки

Під вартістю квитка мається на увазі благодійний внесок на потреби притулку.

 


 

30 березня о 19.00 One Love Coffee у партнерстві з PinchukArtCentre проведуть третю «Розмову за вином» з Бйорном Гельдхофом, арт-директором PinchukArtCentre. В невимушеній атмосфері Бйорн розповість про свою роботу у арт-центрі (а це вже майже 10 років), а також відповість на будь-які ваші питання. Вартість квитка 175 грн (включає 2 келиха вина). Реєстрація

 

 

30 березня Довженко-Центр в рамках фестивалю "Docudays UA" представить сенсаційну кінознахідку – монтажний фільм «Документи епохи» (1928) під живий музичний супровід джаз-бенду «Сон Сови». Автор фільму – опальний український режисер Леонід Могилевський, більше відомий як Леонід Моґі, очільник французького кіноавангарду та натхненник Квентіна Тарантіно. До цього часу вважалося, що фільми Моґі радянського періоду втрачені.

 

 

30 березня до дня народження великого нідерландського художника Вінсента ван Гога Kinove влаштовує єдиний особливий показ унікального байопіка "З любов'ю, Вінсент", першої в історії стрічки, кожен кадр для якої був намальований олійними фарбами і стилізований під роботи ван Гога. Польсько-британський проект, у якому брали участь кілька сотень художників, у тому числі 13 з яких українські митці. Вартість: 100 грн. Реєстрація

 

Читати також: Усе, що ви хотіли знати про роботу над фільмом «З любов’ю, Вінсент»