Культурний маршрут (6-12.06)

Найцікавіші події нового Культурного маршруту відбудуться в столиці. Протягом тижня у Києві триватимуть Дні Малевича, проект сучасної скульптури просто неба, виставка в метро проти цензури та багато іншого.

 

Казимир Малевич. «Супрематизм» («Чорний хрест на червоному колі»)

 

У понеділок, 6 червня, стартує виставка конкурсу 4-го Міжнародного конкурсу «Стоп цензурі! Громадяни за вільні права». Подивитися на найкращі роботи можна на столичній станції метро «Золоті Ворота». Цьогорічна тема конкурсу: «Корупція – це...».

 


 

На наступний день, 7 червня, у Національному заповіднику «Софія Київська» (м. Київ; вул. Володимирська, 24) розпочинається виставка «Точка зору. Від Заходу до Сходу».

 

 

Також 7 червня о 19:00 Voloshyn Gallery презентує арт-проект «Спадщина» в Інституті проблем сучасного мистецтва (м. Київ; вул. Щорса, 18Д). 28 українських художників дадуть відповідь на запитання, що буде зі світом через 50 років.

 


 

8 червня в Українському кризовому медіа-центрі (м. Київ; вул. Хрещатик, 2) презентують соціокультурний форум «ПогранКульт: ГаліціяКульт». Восени в його рамках митці із Галичини та Харківщини працюватимуть разом кілька тижнів.

 


 

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ традиційно відзначить свій переїзд із Донецька до Києва виставкою «ТурбоРеалізм». День Ізоляції відбудеться 9 червня о 18:00.

 


 

Також 9 червня о 19:00 художник Микола Лукін презентує виставку «Спальний район» у Карась Галереї (м. Київ; Андріївський спуск, 22а). Він покаже роботи, присвячені «простору, де нічого не відбувається».

 


 

Від 9 червня до 3 липня у Центральному будинку НСХУ (м. Київ; вул. Січових Стрільців, 1-5) триватиме триєнале «Живопис-2016». Участь у традиційному проекті Національної спілки художників України візьмуть митці із Києва, Харкова та Одеси.

 


 

Від 9 до 11 червня у Києві триватимуть Дні Малевича. У рамках проекту відбудуться лекції, кінопокази, круглі столи та інші заходи у Мистецькому Арсеналі, ІЗОЛЯЦІЇ, Українському кризовому медіа-центрі та на інших локаціях.

 

Казимир Малевич. «Спортсмени»

 


«Scale: Sound In Nanometers» – концерт аудіовізуального мистецтва, що відбудеться 10 червня о 21:00 в арт-просторі Plivka (м. Київ; вул. Васильківська, 1). Музиканти та медіа-арт художники покажуть, як можна об’єднати частини звуку та картинки в ціле.

 

Інсталяція PLATON SUPERBLACK із проекту