79 відомих митців представили свої твори на виставці в Києві

23 березня в Музеї сучасного мистецтва України (вул. Кирилівська (Фрунзе), 41, м. Київ) відбулося відкриття третьої частини проекту "Скарби колекції з музейної збірки" — виставка "Білий альбом".

 

Тіберій Сільваші


Проект "Скарби колекції з музейної збірки" було відкрито у грудні 2016 року. З понад 5800 експонатів колекції мистецьких творів музею, яку було зібрано за 11 років його існування, для проекту було відібрано найкращі роботи — твори 79-ти  самодостатніх, самобутніх та вишуканих авторів. Виставка пропонує усім охочим зануритися у глибини філософських переживань.

 

Василь Бажай

 

Прониклива Лариса Бровді та колоритний Іван Бровді відкриють нам свою щедру українську душу. Олександр Аксінін, якого називали Львівським Дюрером, здивує скрупульозним опрацюванням деталей. Зачепить й надасть змогу подумати Василь Бажай. Не дасть пройти повз своєї роботи й засновник гіперреалізму Сергій Базілєв. Введе в медитативний стан живопис Едуарда Бельського. Зачарує магнетізм образів праця Бовкуна Володимира. Обдарує світлом Волошинов Олег. Іван Марчук своїм пльонтанізмом вплете нас у свій особистий ритм й кольор та заволодіє нашою свідомістю. Кожен зробить своє відкриття в творі Павла Макова. Нас загіпнотизує робота молодої талановитої художниці Зої Орлової. Поведе за собою у дуже знайомий світ оптимістично-несподіваний Михайло Демцю. Нерозгадану таємницю відшукаємо у космічного митця Малих Олексія. Наповнить оптимізмом Олександра Прахова. Жива, пульсуюча пластика твору Олени Рижих занурить у філософський стан…

 

Зоя Орлова


Вдивляючись у роботи кожного з представлених на виставці авторів, глядач знайде ті полотна, які найбільш вразять саме його душу, викличуть переживання, насолоду, спокій, чи, можливо, неприйняття, але не дадуть пройти осторонь.

Виставка триватиме до 23 квітня 2017 року.

 

Олександра Прахова

Микола Малишко