85 українських молодих художників представили свої роботи у Києві

29 липня у культурному просторі «AkT» на Арт-завод Платформа відбулося відкриття мультидисциплінарної виставки «27/7». Близько 100 українських талановитих художників висловилися на тему незалежності України, внутрішньої та міжособистісної. Фотографія, скульптура, живопис, колаж, відео-арт та інсталяція: усього більше 400 робіт розмістилися у просторі у 3500 кв.м.

 

Важливим елементом вечора відкриття стали перформативні практики, які відбувалися у абсолютно різних частинах простору. Мистецтво у віртуальній реальності від Таї Кабаєвої. «Пуповина світу» від Таїсії Мельник, «Твоїми очима» від Світлани Левченко… Літня резиденція «AkTу», а саме 11 майстерень, також була відчиненою, завдяки чому гості виставки вступали у інтерактив з митцями та арт-об’єктами.

Усі зображення надано організаторами.


«AkT стає більш рухливим, гнучким. У цьому році я вирішила зробити акцент на колаборативних практиках між художниками. На відкритті паралельно відбувалось близько 10 перформансів. У кожній майстерні розвивався окремий художній сюжет. AkT — це не місце. Це дія», — коментує Аліса Якубович, арт-куратор культурного простору «AkT».

Порівняно з першою виставкою, яка відбулася три роки назад, кількість гостей на відкритті збільшилась у 100 разів: від 20 до 2000, що підтримує ідею та ціль «AkTу» — формування арт-ком'юніті в Україні.

 

Виставка «27/7» відкрита до відвідування до 26 серпня.

Графік роботи:

Чт-пт: 12:00-20:00

Сб-нд: 11:00-21:00

*- у фестивальні дні вартість входу залежить від цінової політики події.

Культурний простір «AkT»:

https://www.facebook.com/AkTproject/

https://www.instagram.com/akt.project/