Американський дім пропонує митцям розповісти про СНІД мовою мистецтва

Американський дім оголошує конкурс для митців на участь у виставці “B POSITIVE”. Виставка  “B POSITIVE” підтримує кампанію “Позитивне життя” 2017, створену благодійною організацією “Маленьке серце з мистецтвом” у партнерстві зі “Східноєвропейським і Центральноазійським об’єднанням людей, що живуть з ВІЛ”.

 

 

Виставка буде базуватись на конкурсі для українських митців. Роботи мають бути створені безпосередньо для проекту та стосуватись проблем ВІЛ/СНІД в Україні. Конкурс судитиме почесне журі, яке буде оголошене пізніше. Роботи відібраних кандидатів будуть представлені на фінальній виставці в Києві у галереї Американського дому 1 грудня 2017 — у Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Переможець отримає можливість провести персональну виставку в Американському домі.

 

З моменту виявлення вірусу у 1984 році, понад 35 мільйонів людей померли від ВІЛ або СНІДу, що стало однією із найбільш руйнівних пандемій в історії. На сьогодні в Україні зареєстровано 43 255 смертей від СНІДу, а 54 людини інфікуються ВІЛ/СНІДом щодня.

 

Всесвітній день боротьби зі СНІДом — це можливість для людей у всьому світі об’єднатись у боротьбі з ВІЛ, виразити свою підтримку людям, які живуть з ВІЛ та вшанувати пам'ять людей, які померли від цього вірусу. Метою виставки “B POSITIVE” в Американському домі та кампанії “Позитивне життя” є об'єднати зусилля Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, побороти дискримінацію та подолати суспільні стереотипи про ВІЛ-інфікованих людей. А об'єднавши людей через мистецтво, зменшити стигми та дискримінації, а також продемонструвати підтримку і солідарність людям, які живуть з ВІЛ в Україні.

 

Кураторка виставки “B POSITIVE”: Аліна Комісар

Організаторка кампанії “Позитивне життя”: Євгенія Смірнова

 

УМОВИ УЧАСТІ