Арт-простір «АkT» представив одразу 33 незалежні фотографічні проекти

13 липня в арт-просторі «АkT» на території «Арт-заводу Платформа» (м. Київ, вул. Біломорська, 1) відбулося відкриття експозиції «PhotoJuly», де представлено одразу 33 фотографічні проекти на абсолютно різні теми. Знімки, зроблені під час обідньої перерви, ранкової пробіжки, інтерв’ю з бабусями та дідусями, київське метро в інсталяції. Тревел-історії та інстаграм-щоденники. 

 

Тут і далі – «PhotoJuly» в «АkT»

 

«Не хочеться просто вішати фотографії на стіни. Тому в «AkTі» ми спорудили триметрові скляні куби, завезли 6 тонн піску та розвісили одяг, у який фотографи одягали моделей. Це буде трохи більше, ніж фотовиставка», – говорить куратор проекту Аліса Якубович.

 

Документальні, соціальні та артові фотоальбоми. 32 з яких від українських митців. Та одна фото-подорож Кубою від француза.

 

 

«Перша виставка дала нам розуміння, що сучасне молоде мистецтво необхідне мешканцям України, та ми раді, що змогли зробити його більш доступним завдяки культурному простору «АкТ» на території «Арт-завод Платформа». Нам важливо давати правильні імпульси до розвитку потенціалу для творчих людей», – коментує маркетинг-директор «Арт-завод Платформа» Сергій Соколов.

 

 

Свої проекти також представили Школа Bird in flight, G48photoproduction та Фото-клуб 5,6 (by Віктор Марущенко). Реальну ніч у музеї доповнить перформанс у віртуальній реальності від Sensorama Lab.

 

Виставка працюватиме до 6 серпня.

Вт-Чт: 12.00 – 20.00. Вхід вільний.

Сб-Нд: 11.00 – 20.00. Вхід залежить від цінової політики фестивалю.