"Біля моря": персональна виставка Антона Логова в Одесі

В одеській галереї сучасного мистецтва Invogue#ART 15 серпня о 18:30 відбудеться відкриття персональної виставки Антона Логова «Біля моря». На ній будуть представлені абстрактні роботи художника, створені під враженням від міста на березі моря.


 Усі зображення надані художником 


Виставка «Біля моря» – це велика інсталяція у просторі. Вона складається з різних робіт, які об'єднує тема рідного міста Антона Логова – Одеси, з яким пов'язана значна частина чуттєвого досвіду митця. Знаходячись далеко від цього місця, художник відтворює морські хвилі у своїй уяві, конструюючи особливий емоційний світ навколо себе та транслюючи його на полотна. Це монологічна виставка, фіксація особистих думок та вражень. Своїми абстракціями Логов пропонує глядачеві зануритись у медитацію, зупинити швидкий плин часу. Це медитативний стан, в який кожен може увійти і зупинитися у часі.

 

«Я з тих художників, які руйнують всілякі рамки і кордони, які заважають рухатись вперед. Коли я навчався в Одеському художньому училищі, всі викладачі і друзі були впевнені, що я все життя буду займатись тільки живописом. Коли я навчався в НАОМА (Академія мистецтв в Києві), то всі викладачі і друзі вважали, що я все життя буду протестувати проти всього старого в мистецтві. Всі, хто мене знав ще 6-7 років тому, були впевнені, що я буду завжди займатись абстрактним живописом. Друзі з фейсбуку пару років тому вважали мене фотографом, тому що я багато викладав у соцмережі концептуальних фото. Останнім часом я захопився трохи перформансом і зробив багато графічних робіт. Але найбільше людей знають мене переважно по інсталяціям»,   розповідає Антон Логов про власну творчість

 

Море, дорога, сміх – прості образи, які оточують кожного з нас. Мальовничу складову вносять роботи на полотнах, виконані маслом або акрилом. Важливим компонентом виставки стане мольберт, на якому Логов працював під час навчання в Одеському художньому училищі. Він представлений на виставці поруч із підрамниками і живописом київського періоду у формі інсталяції. Експозиція виставки ще раз нагадує, що місто, де пройшла твоя юність – назавжди з тобою. Абстрактні малюнки Антона Логова – це справжня реальність, яку вже не схопити.

 

 

Антон Логов, фото Ольги Касянюк

 

Антон Логов – український художник, автор об'єктів та інсталяцій. Народився у 1984 році у місті Роздільна Одеської області. У 2004 році закінчив Одеське художнє училище ім. М. Б. Грекова, у 2010 році – Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури. З 2008 року бере активну участь у групових виставках в Україні та за кордоном. Живе і працює у Києві.

Де: місто Одеса, галерея Invogue#ART, вул. Катерининська, 25

Коли: з 15 серпня по 15 вересня, щоденно з 11.00 до 20.00

 

Вхід вільний.