Данець поєднає мистецтво та екологію в столиці

25 березня о 19:00 на лекторій для менеджерів культури Too Smart Brunches в рамках події “EVIM Youth Program” завітає данський митець Якоб Фуглесанг Міккельсен, що використовує культуру в інтересах сталого майбутнього та вдало поєднує питання екології та мистецтва, привертаючи увагу до вирішення проблемних питань.

 

Якоб Фуглесанг Міккельсен. Фото: snoop-around.com

 

Якоб Фуглесанг Міккельсен є засновником проекту CO2 Green Drive Project та організовує мистецькі, технологічні та кліматичні заходи та перфоманси по всьому світу на підтримку зеленого зростання і глобальних екологічних змін. Проект співпрацює з Данським Культурним Інститутом та успішно проходив вже 37 разів у 27 містах на 6 континентах, із застосуванням альтернативних видів палива: авто використовувались у якості пензлика, GPS-технології на смартфоні як фарба, а ціле місто було полотном.

 

В 2014 Якоб встановив світовий рекорд Гіннеса за «Найбільший парад електромобілів» на Ересуннському мості, що сполучає Данію та Швецію. Наступні заплановані події включають в себе акцію в Нью-Йорку на День Землі, а також заходи у Санкт-Петербурзі (Росія) та Сеулі (Південна Корея).

 

Полум’я, котре мотивує Якоба на роботу над проектом «The CO2 Green Drive», загорілося від його сильних переживань щодо подій в Нью-Йорку в 2001 році. Він вірить, що нафта та викопне паливо стали причиною даної події. Це та сама енергія, яка призводить в дію двигуни внутрішнього згорання в машинах по всьому світу. Як тільки Якоб усвідомив це та в той же час дізнався, що перша машина, яку створили 100 років тому, була електричною, він повністю зрозумів своє покликання висвітлити дане питання. Він реалізує дану ідею із допомогою різних видів мистецтва, базуючись на своєму досвіді роботи в Нью-Йорку.

 

Більше про подію можна дізнатися на Facebook-сторінці. Реєстрація – за посиланням.