До друку готується видання #EUROMAIDAN — History In The Making

Хроніка подій Євромайдану у фотографіях: до друку готується видання #EUROMAIDAN – History In The Making.

Видавництво «Основи» спільно з агентством ArtManagement готують до випуску ілюстроване видання, яке в фотографіях розповість про революційні події, що назавжди увійшли в історію України під загальною назвою #Євромайдан. Відбір фотографій для видання триває! Свої світлини можна надсилати за адресою euromaidanbook@gmail.com до 15 квітня.

 

Головна мета видання – не тільки відтворити хронологію буремних подій 2013-2014 років за допомогою унікальних знімків, а й розкрити сутність соціального феномену, який змусив цілий світ заговорити про Україну. 

 

Тексти в книзі будуть представлені українською та англійською мовами. Вихід #EUROMAIDAN – History in the making запланований на кінець літа 2014 року. А протягом наступного місяця будуть оголошені детальний зміст, список запрошених авторів та фотографів. 

Ініціаторами проекту #EUROMAIDAN – History in the making виступили Володимир Кадигроб, Богдана Павличко та Катерина Тейлор. 

 

Фото: Олександр Бурлака

 

Довідка:

Агентство ArtManagement – перше в Україні агентство, що надає послуги менеджементу у сфері культури та мистецтва. Існує з 2009 року. 

Видавництво «Основи» з моменту заснування у 1992 році спеціалізувалось на перекладах українською світової класики художньої та наукової літератури. Наразі головний напрям роботи «Основ» – видання унікальних за змістом та оформленням книжки, задуманих й створених молодими українськими авторами.