Головну експозицію Odessa//Batumi Photo days вперше проведе іноземний куратор!

Куратором головної експозиції фестивалю Odessa//Batumi Photo days в 2017 році в Одесі став Кевін Лі, засновник Invisible Photography of Asia, куратор з Сінгапуру. Таким чином, цього року команда Фестивалю вперше запросила міжнародного куратора для проведення головної експозиції.


Головна експозиція Odessa//Batumi Photo days в 2017 році в Одесі — це виставка-дослідження, яка відкриється 19 квітня 2017 року в приміщенні головного партнера фестивалю в Одесі, в Музеї Сучасного мистецтва Одеси

 

«Протягом двох років організатори фотофестивалю Odessa//Batumi Photo days спостерігали за діяльністью Invisible Photography of Asia та куратора Кевіна Лі. І ще в 2016 році вирішили, що хочемо з ним співпрацювати, — розповіла Art Ukraine Катерина Радченко, організатор та куратор Фестивалю. — Для нас є важливим будувати мости не лише з європейскими країнами, а й країнами Азії та Латинської Америки. Співвідносити, вчитись найкращих практик, дізнаватись нове. Тому вибір куратора з Азії є певним експериментом та спробою провести незалежне дослідження в розвитку української фотографії. Результати можна буде побачити вже в квітні, на виставці в Одесі».

 

Участь у подібному конкурсі в тісній співпраці з куратором з Сінгапуру — це не лише унікальний досвід, але й можливість Фестивалю й України загалом презентувати свої роботи в Азії у подальшому.

 

Кевін Лі

 

* * *

Кевін Лі — фотограф та креативний директор в Сінгапурі. У 2010 році Кевін заснував Invisible Photography of Asia (IPA) — платформу для фотографів та митців в Азії, яка стала самим потужним фотографічним  інформаційним ресурсом в країнах Азії.


Кевін працював у якості куратора та журі різних фестивалів і програм, в тому числі Angkor Photo Festival (Камбоджія), WMA Masters Award (Гонконг), Belfast Photo Festival (Британія), Prix Pictet Award, PhotoQuai Biennale (Франція), Hong Kong Photobook Awards, Feature Shoot Emerging Photography Awards (США) і Kuala Lumpur International Photoawards (Малайзія) та інші.

 

Odessa//Batumi Photo days — волонтерський фестиваль фотографії, який відбуваєтся два рази на рік: у квітні в Одесі та у вересні в Батумі. Безкоштовна культурно-освітня платформа для фотографів, зацікавлених у професійному просуванні на українському та світовому ринках, створенні проектів та серій, актуальних у світі. Мета Фестивалю — забезпечення безкоштовного навчання фотографів, проведення відкритих лекторіїв для всіх охочих, організація зустрічей з успішними українськими та міжнародними фотографами.