Галерея F.a.c.e foundation представила проект Сергія Западні «Земля»

В  арт-просторі F.a.c.e foundation (вул. Лаврська, 9) відкрили проект молодого художника Сергія Западні  «Земля», присвячений річниці анексії Криму та війні на Сході України. До кінця березня відвідувачі можуть побачити оригінальні  барельєфи у формі мішеней, виконані  із справжнього чорнозему:

 

«Останні події на Сході України та анексія Криму спонукали мене створити цю серію робіт. Це художній жест проти гонитви озброєння, війни та фізичного насилля. Земля — об’єкт, за який  ведуться всі війни світу. Проста людина  в ній — жертва та  жива  мішень», — розповів  Сергій.

 

Усі зображення надано організаторами

 

На виставці також представлені його роботи із серії «Деконструкція» — великі круги від різних моделей  зброї.

 

Особливість робіт митця — оригінальна авторська техніка накладання графічних малюнків один на одного. За рахунок такої багатошаровості створюється ілюзія фізичної глибини.

 

 

«Завдання актуального мистецтва не тільки відображати сучасність, а й створювати прецедент для роздумів для кожного глядача. На мій погляд, Сергій Западня знайшов дуже вдалі прийоми, щоб проект мав не тільки політичний, соціальний підтекст, а й глибокий філософський зміст», — розповідає  засновниця F.a.c.e foundation Тетяна Міронова.

 

Виставка триватиме до 30 березня.