Група мисткинь перетворить галерею в Києві на жіночий простір

29 листопада о 19:00 в арт-просторі Lab24 (м. Київ, Лабораторный провулок, 24) відбудеться відкриття виставки “Її простір” учасниць арт-групи Light.

 

Це концептуальний проект, в основі якого образ кімнати, де приховані відверті розповіді про те, ким насправді є сучасна жінка. Об’єднанні єдиним простором індивідуальні та групова роботи мисткинь глибше розкривають свій зміст і стають зрозумілими будь-кому.

 

Усі зображення надано організаторами

 

Основна ідея робіт це пошук мисткинь жіночого в собі, намагання зрозуміти що таке жіночність, як вона сприймається у сучасному світі, наскільки вони є жіночними і чи є такими взагалі. Всі художниці різні, різні й їхні роботи, проте спільною для них є територія – певна жіноча кімната, де кожна жінка зберігає свої таємниці, може бути відвертою із собою, справжньою. Тому неформатний простір Lab24 ідеально підійшов для проекту, адже галерея знаходиться в житловому будинку.

 

 

“Це чесний та відвертий проект про світовідчуття сучасної жінки. В ньому не має радикальних викликів або політичних гасел, скоріше це роздуми жінок про себе та оточуючий їх світ,” – вважає кураторка арт-групи Light та одна з учасниць проекту Ольга Чекотовська.

 

Виставка триватиме з 29 листопада до 13 грудня 2017 включно. Відкриття: 29 листопада о 19.00.