Ігор Твердохліб просить не шукати в його виставці глибокого змісту

Цієї п’ятниці, 30 червня, о 19.00 в тернопільській галереї «Бункермуз» (бульвар Тараса Шевченка, 1) відбудеться відкриття експозиції молодого київського митця Ігоря Твердохліба. На виставці «ДНО/дайте нам отдышаться» /«ДНВ/дайте нам віддихатись» автор представить дерев’яні скульптури та великоформатні чорно-білі полотна.

 

Ігор Твердохліб

 

Ігор Твердохліб про проект: «Що ми знаємо про сучасну подачу візуального мистецтва? Ми бачимо або яскравий протест художника, або своєрідний туторіал. Так ось, тут усе набагато простіше: розслабтесь, подивіться на лінії та форми не рефлектуючи, а просто як на форми та лінії. Побачте, віддихайтесь, і дайте віддихатись нам».

 

Із проекту «ДНВ/дайте нам віддихатись»

Із проекту «ДНВ/дайте нам віддихатись»

 

* * *

Ігор Твердохліб народився 1992 року. З 2010 року малює на вулиці. Закінчив Національну академію образотворчого мистецтва. Брав участь у кількох групових виставках, у тому числі в 2014 році в галереї «Бункермуз». Персональна виставка з презентацією книжки complexsexualintercourse відбулася у Києві 2015 року. Пріч того, займається дизайном інтер’єрів і створенням одягу.