«Концептуальна» бесіда з Михайлом Рашковецьким

27 червня о 14:00 в Національному художньому музеї України (м. Київ; вул. Грушевського, 6) відбудеться зустріч із Михайлом Рашковецьким.

 

Леонід Войцехов. «Вы хотели концептуальную картину с текстом?» (2010) 

 

Під час бесіди «Гойдалка для пеньків: мистецтво - не мистецтво, концептуалізм - не концептуалізм, українське - не українське» арт-критик, куратор і мистецтвознавець розповість про значення мови в часи докорінних переворотів, про пограничні стани, проблеми їхньої ідентифікації та музеєфікації, про виставку як вільну інтерпретацію і про грань/безмежність такої свободи. Захід відбудеться в рамках виставки «ENFANT TERRIBLE. Одеський концептуалізм» у співпраці з Музеєм сучасного мистецтва Одеси.

 

Михайло Рашковецький – авторитетний мистецтвознавець, арт-критик, куратор. Має освіту Одеського державного університету (1978) та Інституту ім. Рєпіна Академії мистецтв СРСР-Росії (1992, Ленінград-Санкт-Петербург). Співпрацював з Одеським художнім музеєм, ЦСМ Сороса в Одесі, Музеєм історії євреїв Одеси, очолював асоціацію «Нове мистецтво». Нині – куратор Музею сучасного мистецтва Одеси та член відбіркової комісії Премії PinchukArtCentre-2015. Куратор/співкуратор низки виставок і проектів сучасного мистецтва. Читає лекції і семінари з історії і теорії сучасного візуального мистецтва. Живе і працює в Одесі.

 

Організатори зустрічі просять попередньо зареєструватися на неї за телефоном 279 6462 або на електронній пошті education@namu.kiev.ua.

 

Вартість відвідування заходу: 40 грн. – дорослим, 15 грн. – студентам, 10 грн. – школярам і пенсіонерам.