Культурна ініціатива Artprofspilka проведе зустріч-презентацію в Одесі

Artprofspilka — всеукраїнська культурна громадська організація, заснована більше 3 років тому в Одесі, поклиана об'єднувати діячів мистецтва, сприяти реалізації проектів, що можуть зробити внесок у розвиток України в культурній галузі, та бути платформою для міжнародного куьтурного обміну. Сьогодні Artprofspilka об'єднує більше 50 діячів різних галузей мистецтва та культури й реалізувала низку культурних проектів, серед яких: благодійні концерти на підтримку реконструкції одеських музеїв, культурно-освітні заходи, сприяння реалізаії мистецьких проектів й відкриття культурного простру й резиденції учасників Артпрофспілки — Underpub.(м. Одеса, вул. Приморська 15/17).

 

День відкритих дверей культурної громадської організації Artprofspilka

 

За словами координаторки проектів ініціативи Валерії Заблоцької, Underpub — це, поки що, найбільший проект Артпрофспілки. Культурний простір містить дві галереї, вуличну та внутрішню, та дві сцени з усім необхідним звуковим та світловим обладнанням. Простір було створено з метою забезпечити учасників Артпрофспілки можливістю вільно реалізовувати свої культурні проекти. В Underpub'і вже відбулося багато художніх виставок, концертів та фестивалів.

 

Фестиваль Zinergia в Одесі

 

Сьогодні з ініціативи учасників Артпрофспілки в резиденції проходять різноманітні лекції, культурні зустрічі та збори — філософський клуб, кіноклуб, клуб японської культури в партнерстві з японською ГО "Японський клуб", тут також проводить свої заняття школа живопису "Master Classchool", відбуваються музичні репетиції. Вулична галерея "12 місяці" на території двору Underpub — це 23-метрова стіна, на якій кожен місяць створюється новий витвір візуального мистецтва. Ще один з проектів, реалізацією якого наразі займаються члени Артпрофспілки, — інтернет радіостанція.

 

Виставка картин художника Саші Ріса

Новорічний майстер-клас від художниці-декораторки Олександри Вальчук

 

Директор ГО "Artprofspilka": філософ Дмитро Заблоцький

 

Команда ГО "Artprofspilka": Валерія Заблоцька, Кирило Максименко, Марія Мілюшева, Наталія Чекан, Валерія Аркашова, Роман Ламанський, Мілена Недбаєва та інші

 

6 квітня в культурному просторі Underpub відбудеться перша зустріч учасників та друзів Artprofspilka. У рамках зусрічі Artprofspilka розповість про себе, а гості отримають нагоду долучитися до некомерційної творчої ініціативи. Кожен, хто заповнить анкету учасника Artprofspilka напередодні зустрічі отримає свій пластиковий МУЛЬТИПАСПОРТ (посвідчення учасника ГО Artprofspilka), що надає 1001 привілей. Початок о 18.00.

 

23 квітня, з 15.00 до 20.00, в  Underpub'і пройде "Японський СмартФест", що об'єднає більше десяти течій японської культури.

 

Виступ групи "Флёр" на фестивалі Котофест