Микола Давидюк розповість як працює сучасна міфологія

Art Ukraine Gallery не втомлюється тішити відвідувачів цікавити заходами! Окрім того що виставку "Віртуальна міфологія" було подовжено до 22 січня 2017 року, а Степан Рябченко на днях презентував найбільшу 3D квітку в Україні, створену в рамках проекту, галерея вже готується до арт-вихідних та запрошує усіх охчих на відкриту лекцію Миколи Давидюка "Сучасна міфологія в політиці та медіа: how does it work?", яка відбудеться в рамках освітньої програми "Віртуальної міфології".

 

Микола Давидюк


Микола Давидюк – український політичний аналітик та автор книги "Як працює путінська пропаганда".

 

Під час лекції ви дізнаєтеся:

- як створюються сучасні міфи;

- як вони потрапляють в інформаційний простір;

- хто такі storyteller'и та чому їм багато платять;

- як діє сучасна міфологія в політиці та медіа;

- чому краще знати та часом погано спати, ніж не знати й спати спокійно.

 

Важливо розуміти не лише те, що придумують та нав’язують споживачам інформації найбільш успішні із сучасних storyteller'ів, але й те, – як це працює, як це стає частиною нашого життя і непомітно може впливати на наші рішення. Якщо хтось думає, що ми живемо в час, коли міф помер, то вони глибоко помиляються! Ще не відомо коли у міфу було більше життя – сьогодні чи в часи Гомера? Він був відомим мислителем, який вплинув на не одне покоління, але в нього і близько не було такої аудиторії, яку дає телебачення та Інтернет!

 

Микола Давидюк

 

Після лекції передбачається Q&A-сесія та неформальне спілкування.

 

Подія відбудеться в неділю, 11 грудня. Початок о 15.30.

Вхід вільний, обов’язкова реєстрація учасників (прізвище, ім’я) через електронну пошту: augeducation@gmail.com.

 

Паралельно лекції діятиме абонемент освітньої програми для дітей. Цього разу будуть показані шедеври світового мистецтва, у яких фігурують персонажі японської, індійської та китайської міфології, а також розглянуті знакові для східних культур сюжети та образи.

 

Довідка:

 

Микола Давидюк – Ph.D., політолог, директор аналітичного центру "Політика", менеджер успішних виборчих та PR-кампаній, політичний консультант. Експерт на провідних українських та міжнародних інформаційних теле- та радіоканалах. Веде авторські колонки в друкованих та віртуальних ЗМІ. Читає відкриті лекції з політології, комунікацій та проблем сучасної політики. Засновник "Форуму нових політичних лідерів".