Новорічні пригоди Аліси в Країні чудес, пошта Святого Миколая та багато іншого – на Різдвяному Арсеналі

Із 16 до 20 грудня в Києві відбудеться фестиваль «Різдвяний Арсенал». Він стане чудовою підготовкою до зимових свят. «Якщо Вам хочеться наблизити свято, вибрати найкращі подарунки для дорогих людей, порадувати дітей і друзів подіями, що запам'ятовуються надовго, сховатися від зими в атмосфері затишку і творчості, фестиваль “Різдвяний Арсенал” гостинно відкриє двері в казку ‒ у світ добра і щастя», – повідомляють організатори проекту.

 

Тут і далі – ілюстрації до проекту

 

У програмі фестивалю:

 

- Казкова інтерактивна квест-вистава «Новорічні пригоди Аліси в Країні Чудес»,

- концертна програма та масштабний ігровий простір,

- майстер-класи, non-stop  та квест  «Подарунки до Різдва»,

- beauty-corner та святкові фотозони,

- candy-bar, фудкорти та безліч різноманітних смаколиків,

- ярмарок подарунків для дітей і дорослих від більш ніж 100 кращих майстрів України,

- Пошта Святого Миколая,

- дитячі книги та видання про мистецтво,

- низка цікавих книжкових подій для дітей і дорослих, 

- майстер-класи від українських ілюстраторів та чарівні читання казок,

- численні цікаві розваги на будь-який смак!

 

У рамках «Різдвяного Арсеналу» щоденно проходитимуть вистави на тему «Новорічні пригоди Аліси в Країні Чудес». У формі театралізованої гри, в якій будуть задіяні як актори, так і відвідувачі, діти рятуватимуть Новий рік від підступної Королеви Сердець. Вона постійно вигадуватиме випробування, але чари Аліси, допомога інших мешканців Задзеркалля та веселі усмішки дітлахів зможуть подолати всі перепони, звільнити Діда Мороза і влаштувати грандіозне свято! Вистави відбуватимуться раз на 2 години. Спектакль триватиме 1 год. 20 хв.

 

Протягом грудня працюватиме Пошта Святого Миколая ‒ 19 грудня о 17:30 Святий Миколай зустрінеться з авторами листів, що надсилали маленькі мрійники протягом грудня і виконає їхні бажання!

 

 

Постійний інноваційно-освітній проект «Мистецького Арсеналу», майданчик для дітей та підлітків ‒ АРСЕНАЛ ІДЕЙ підготував для юних відвідувачів серію різдвяних воркшопів, презентацій та багато цікавих сюрпризів! Новорічні листівки, побажання, малюнки, сувеніри – все це можна буде виготовити своїми руками і подарувати дітям, які особливо потребують нашої уваги і тепла. АРСЕНАЛ ІДЕЙ традиційно запрошує школярів та дошкільнят разом з батьками відвідати Лабораторії Мистецтва, Науки, Інновацій, Art&Book, Фінансів та Біології, які працюють паралельно з кожним проектом Мистецького Арсеналу, взяти участь у в активностях, інтерактивних лекціях та освітніх програмах.

 

 

Протягом грудня долучайтеся до благодійності разом з АРСЕНАЛОМ ДОБРИХ СПРАВ, який продовжив свою роботу на РІЗДВЯНОМУ АРСЕНАЛІ. В передчутті Зимових Свят АРСЕНАЛ ДОБРИХ СПРАВ впровадив низку благодійних акцій, щоб у найбільш чарівну пору року створити маленьке чудо та святковий настрій для якомога більшої кількості людей, які потребують допомоги:

 

- Збору подарунків і теплих речей дітям-сиротам, потребами яких традиційно опікується Мистецький Арсенал.

- Роботи благодійного різдвяного кафе (БФ «Кожен Може» та благодійна бібліотека Дієслово).  Кошти від продажу будуть направлені на медикаменти для дітей постраждалих від війни.  

- Діяльності БО «Добра Листівка», яка спрямована на збір коштів для тих, хто потребує цього найбільше. Мета буде досягатися шляхом друку та розповсюдження листівок з українською тематикою.  Щонайменше 3 грн. з кожної листівки підуть на адресну допомогу у м. Житомир сім'ями з дітками-інвалідами.

 

Фестиваль триватиме в Мистецькому Арсеналі за адресою: м. Київ; вул. Лаврська, 12. Вартість вхідного квитка – 60 грн. Безкоштовний вхід для дітей до 6 років та за наявності посвідчення: багатодітних родин та малозабезпечених категорій населення, інвалідів 1-2 групи, військовослужбовців строкової служби, учасників АТО.