"Зона турбулентності". Одеська бієнале чекає на ваші проекти

Одеська бієнале сучасного мистецтва, яка буде проведена в Одесі (Україна) з 26 серпня по 30 вересня 2017 року, запрошує до участі в основній події бієнале проекті "Зона турбулентності".

 

"Неважко помітити, що ситуації турбулентності суть періодичні фази в стані людської культури. І виникають вони в результаті самої культурної діяльності. Так, ейдос визначеності і досконалості в епоху Відродження, змінюється турбулентними вихорами Бароко. Але якщо раніше "турбулентність" в культурі визначалася як "кризові" або "перехідні" періоди, зі своїми просторово-часовими межами, то тепер стан турбулентності претендує на безмежність. Стародавнє прокляття "Щоб ти жив в епоху змін!" втрачає свій сенс, бо інші епохи, епохи стабільності, сучасною культурою не передбачаються, а "вихід" із зони турбулентності мислиться лише в формі катастрофи, що завершує людське існування в цілому. Єдність і протистояння приватного і загального вступають в найнебезпечнішу фазу ризику. Терміново потрібні радикальні засоби проектного моделювання в умовах перманентних змін, що прискорюються в геометричній прогресії".

 


 

Проект відкритий для найрізноманітніших форм колаборації (індивідуальна участь авторів, групові кураторські проекти, участь в освітній або дискусійній програмі), за умови, що ваша пропозиція відповідає заявленій темі.

 

Організатором бієнале виступає Музей сучасного мистецтва Одеси. Комісар проекту Семен Кантор, директор Музею.

 

Презентація проекту відбуватиметься на виставкових майданчиках одеських музеїв і галерей, а також в альтернативних просторах.

 

У програмі проекту передбачається проведення конференцій, круглих столів, панельних дискусій, освітньої програми.

 

Куратор основного проекту Одеської бієнале 2017 Михайло Рашковецький.

 

Інформацію про  Одеську бієнале можна отримати тут.

 

Пропозиції щодо участі у проекті приймаються до 31 грудня 2016 року за адресою: msio2008@rambler.ru

 

Заявка повинна містити:

• CV (коротку біографію) і контакти (тел., E-mail, web site);

• короткий опис пропонованої роботи або проектів;

• фото або ескізи роботи в форматі jpg із зазначенням в найменуванні файлу назви роботи, техніки, розмірів, часу створення (для готових робіт);

• відео (відео-документацію) просимо викладати на відео-хостинг і надсилати посилання на матеріал або плейлист.