Одеський художник привезе «Любов» до Америки

Український митець візьме участь у фестивалі «Burning Man». Художник із Одеси Олександр «Мел» Мілов покаже інсталяцію «Love» на фестивалі Burning Man. Проект експонуватиметься з серпня до вересня 2015 року.

 

 

«Love» – скульптура, що складається з металевого каркасу-«клітки» у вигляді сидячих людських постатей, а також дітей, які притуляють долоні один до одного всередині них. Твір символізує конфлікт між чоловіком та жінкою як зовнішній та внутрішній прояв природи людини. В темну пору доби фігури дітей випромінюватимуть світло. Таким чином Мілов переконує, що чистота і щирість об’єднують людей, даючи шанс дійти до згоди у «темні часи». Подивитися на твір у вигляді 3D-макету можна тут.

 

 

Олександр Мілов – художник та кінематографіст із Одеси. Він займається творчістю із 1995 року. Починав як аніматор та дизайнер інтер’єрів, нині працює в жанрах скульптури та кіно.

 

Олександр Мілов

 

Burning Man – фестиваль, що триває в Америці з 1986 р. Його головна мета – «поєднаня суспільства та кожного його члена із творчими силами у природному світі, що перебуває за межами соціуму».

 

Дізнатися більше про участь України у фестивалі та підтримати ініціативу можна за посиланням.

 

Джерело: burningman.org.ua

 

Фото: група Burning man Ukraine 2015 у Facebook