OPEN CALL 2017 запрошує молодих митців до участі!

З 20 листопада по 25 січня відкрито прийом заявок на участь в OPEN CALL 2017 від українських художників віком до 35 років. До розгляду приймаються проекти від художників або колективів, що постійно працюють разом. Проекти можуть складатися з робіт виконаних у різних жанрах і медіа, також не обмежується тематика та проблематика, з якою працює художник/ки. Не прийматимуться до розгляду роботи, що концептуально не оформлені в проект, а представляють собою поодинокі твори. Переможцеві OPEN CALL 2017, якого обере журі, буде надана можливість реалізувати свій проект навесні 2017 року в просторі галереї, технічна, медіа та менеджерська підтримка проекту, а також гонорар.

 

Конкурс проводиться Dymchuk Gallery вдруге з метою підтримки та популяризації сучасного мистецтва України та заохочення молодих талановитих людей до творчості. Як і минулого року, OPEN CALL 2017 спрямований на втілення проекту, який молодому митцю складно реалізувати без інституційної підтримки. На перший OPEN CALL було прийнято 140 заявок з усіх регіонів України, з яких індивідуальні склали 91%, групові 9%.

 

Умови участі в конкурсі:

 

- митцеві не виповнилося 35 років;

- на OPEN CALL 2017 подається принципово новий проект, який не було реалізовано раніше;

- роботи, що входять до проекту, виконані в різних медіа на актуальну тематику;

- пріоритет надаватиметься роботам дослідницьким або критичним по суті.

 

Заявка має складатися з:

 

- біографії художника;

- портфоліо;

- опису проекту, що пропонується до втілення (не більше 600 слів);

- технічної специфікація проекту;

- орієнтовного бюджету.

 

Переможця буде оголошено не пізніше 10 лютого. Реалізація проекту запланована на кінець березня 2017.

 

Заявка подається в форматі PDF розміром до 3MB (назва файлу - Open Call_ім’я заявника) на адресу opencall@dymchuk.com, в темі листа позначте Open Call2017 та ваше ім’я.

 

 

* * *

 

За рішенням міжнародного журі переможницею стала львівська художниця, яка ховається під псевдонімом KINDER ALBUM. У вересні-жовтні 2016 року в Dymchuk Gallery експонувався проект KINDER ALBUM під назвою «Скажи НІ кольоровим трусам!». Особливістю проекту є інтерактивність та залучення відвідувачів до створення експозиції, адже кожен власноруч друкував постер з досить провокативними гаслами, який залишав на стіні або забирав собі. KINDER ALBUM  одна з небагатьох українських художниць, яка послідовно та досить рішуче підіймає питання гендерної нерівності, об’єктивації жіночого тіла та "гріховності" тілесних насолод у розумінні пристойної публіки. Саме критичність проекту та його партисипативний характер зацікавили як журі так і Dymchuk Gallery, та у кінцевому рахунку забезпечили перемогу KINDER ALBUM.