Open Call: культурний простір «AkT» шукає митців для масштабного проекту

Вже третє літо поспіль, на території «Арт-завод Платформа», індустріальне приміщення перетворюється на унікальний виставковий простір «AkT», площею 3500 тис. кв. м. Новий сезон обіцяє бути ще більш насиченим та цікавим, адже організатори запланували багато освітніх програм, відкритий лекторій, створення творчих майстерень та надихаючого контенту від офорту до VR.

 

«Геніальні проекти часто народжуються у колаборації. У цьому році ми зробили фокус на взаємодії між митцями, що працюють з різними медіа та розділяють нашу філософію «Create & Collaborate», – коментує арт-куратор «АkТ» Аліса Якубовіч.

 

Сезон стартує з Open Call, відкритого набору на виставку «Exposure», яка розпочне роботу з 14-го червня.

 

Усі зображення надані організаторами

 

«Exposure – це вплив. Вплив виховання батьків на дітей, радянського минулого на теперішнє, soсial media на cпілкування live, чужих думок на власні. Ми шукаємо скульпторів, художників, фотографів, відеографів, колажистів із суб’єктивним баченням цієї теми», – наголошує Аліса.

 

«Для нас це важливий соціальний проект, адже ми робимо його корисним та доступним для всіх бажаючих. З одного боку ми підтримуємо талановитих українських митців, а з іншого – організовуємо безкоштовний вхід та вільний доступ гостей до усіх експозицій», – стверджує маркетинг-директор «Арт-завод Платформа» Соколов Сергій.

 

Для участі у відборі заповніть форму.

 

Дедлайн: 20/04/18


Відкриття експозиції в АkT: 14/6/18

 

Слідкуйте за оновленнями на:

Фейсбук-сторінці культурного простору «AkT»

Фейсбук-сторінці «Арт-заводу Платформа»