Open Call: програма арт-резиденцій Kavaleridze.RE:VISION

“Dream Projects” спільно з музеєм-майстернею Івана Кавалерідзе за підтримки Українського культурного фонду у партнерстві з Інститутом Адама Міцкевича готує міжнародну програму мистецьких резиденцій “Kavaleridze. RE:VISION”.

 

 

Задача проекту — надати нового бачення та переосмислити радянську спадщину у процесах декомунізації, об'єднати іноземний досвід роботи з аналогічними історіями для створення успішного кейсу в Україні.

 

До участі запрошуються  митці із Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, України та Польщі, які працюють з новими медіа та цікавляться збереженням культурної пам'яті. 


Конкурс триває до 30 вересня.

 

Переможцям конкурсу забезпечать: переліт, проживання та харчування, матеріали для роботи з експозицією, кураторську підтримку, а також організовану спільну екскурсію по Києву.

 

Митці зможуть  дослідити  фонди музею — експозицію та архів, і переосмислити частину спадку скульптора, режисера, сценариста  І.П.Кавалерідзе через діджиталізацію та пошуки нового бачення презентації музею для відвідувачів, а роботи художників стануть частиною постійної  експозиції музею.

 

За результатами роботи резиденції відбудеться 10-денна публічна презентація проекту та паралельна  освітня  програма з 25 жовтня до 4 листопада.

 

Всі заходи відбудуться у Києві в Музеї-майстерні І.Кавалерідзе на Андріївському узвозі, 21.

 

Дедлайн подачі заявок на участь — 30 вересня.


Детальна інформація