РАЙМУЗЕЙ: програма заходів

Проект “Раймузей”, що відкрився в просторі ArtUkraine Gallery — колаборація трьох знаних українських художників — Олега Тістола, Миколи Маценка та Романа Мініна. “Сучасне мистецтво — це логістика сенсів” — говорять автори і відразу запрошують глядача до гри сенсами, починаючи із самої назви проекту. Читати далі

 

Фрагмент скульптури Романа Мініна в ArtUkraine Gallery

 

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ

 

/03 БЕРЕЗНЯ, 18:30/ АВТОРСЬКИЙ ВЕЧІР З РОМАНОМ МІНІНИМ, ОДНИМ ІЗ АВТОРІВ МИСТЕЦЬКОГО ПРОЕКТУ #РАЙМУЗЕЙ

Під час зустрічі Роман розкаже як він перетворив галерею в храм, райське святилище, про образи, які його надихають та про технології, які роблять можливим втілення нестандартних ідей у життя. Після дружнього спілкування художник розкриє ще одну неочікувану сторону свого таланту, а саме постане перед публікою в амплуа музиканта.

 Вхід: 100,00 гривень. Студентам та пенсіонерам знижка 50% при наявності посвідчення. 

Тут і далі — експозиція в ArtUkraine Gallery

 

/08 БЕРЕЗНЯ, 18:00/ ЛЕКЦІЯ ГОРБАЧОВА: ШЕВЧЕНКО, ЯКОГО НЕ ЗНАЄМО І ЗНАТИ НЕ БАЖАЄМО

Програма заходів складається з 2х частин: лекції Дмитра Горбачова "Шевченко, якого не знаємо і знати не бажаємо" та перегляд документального фільму "Незнаний Шевченко. Аристократ духу" (Дмитро Горбачов, Олена Соломарська).  

 Вхід: 200,00 гривень. Студентам та пенсіонерам знижка 50% при наявності посвідчення. 


 

/15 БЕРЕЗНЯ, 18:30/ ЛЕКЦІЯ ОЛЕСІ АВРАМЕНКО "МЕТАФІЗИКА ЧИСТОГО КОЛЬОРУ АНАТОЛІЯ КРИВОЛАПА"

Основою лекції є текст монографії Олесі Авраменко "Метафізика чистого кольору Анатолія Криволапа" та особисті історії багаторічної творчої співпраці авторки з художником.

Лекція, присвячена творчості Анатолія Криволапа, — це можливість зрозуміти еволюцію творчого методу визнаного в усьому світі художника, зокрема, — рух від споглядального пейзажу через абстракцію та емоційний пейзаж до пейзажу медитативного.

А також Ви дізнаєтеся про новий великий проект художника – розпис церкви в селі Липівка.

Вхід: 200,00 гривень. Студентам та пенсіонерам знижка 50% при наявності посвідчення. 

  

/22 БЕРЕЗНЯ, 19:00/ ARTIST TALK З ВІКТОРОМ СИДОРЕНКО

Віктор Сидоренко у дружній атмосфері біля каміну розповість про свою творчість, про шлях від реалізму до неоавангардизму, про центальні ідеї своїх проектів — Час, Пам'ять та Історію. У сферу творчих інтересів художника входять специфічні реалії нашого часу — проблеми пам'яті, спадщина посттоталітарних рудиментів, питання ідентифікації особистості в сучасному світі що все більше ускладнюється, перспективи людини в новій глобалізаційній моделі життєустрою. Крім того, дослідницька спрямованість його творчості також стосується і минулого, але з підкреслено деідеологізованим ставленням до культурної спадщини, з використанням можливостей арсеналу нових медіа.

Вхід: 100,00 гривень. Студентам та пенсіонерам знижка 50% при наявності посвідчення. 

 


 

 

ART DAY запрошує Вас до захоплюючої подорожі у світ українського мистецтва з гідом-мистецтвознавцем. Ви відчуєте справжню естетичну насолоду від спілкування зі своїми близькими в особливому місці за приємною для Вас ціною. Ми сподіваємося, що Вам захочеться неодмінно повернутися. 05.03, 12.03, 19.03, 26.03 Art Ukraine Gallery пропонує наступні екскурсії:

о 13:00 - англомовна екскурсія 
о 13:30 - російськомовна екскурсія 
о 14:30 - франкомовна екскурсія
о 15:30 - україномовна екскурсія

 

 

* * *

Експозиція відкрита для перегляду у  будні з 10:00 до 20:00, у вихідні дні з 11:00 до 19:00, до 26 березня. Вартість екскурсії:  100 грн. Додаткова інформація та акредитація ЗМІ за e-mail: info@artukraine.fund або  тел  +38 067 100 1728.


Вартість квитка: 50 грн. Пільговий — 30 грн. для дітей, пенсіонерів та студентів (за наявності посвідчень). Просимо звернути увагу, що лекцій заходи мають індивідуальний вхідний квиток.


Безкоштовний вхід (за наявності посвідчень): інвалідів 1,2 категорії, багатодітних родин, військовослужбовців, учасників АТО, УБД, члени родин загиблого ветерана війни (у т.ч. Небесна Сотня), працівників музеїв та Спілки художників України.