Зустріч із Сарою Тайнан у НАОМА

23 вересня о 16.00 на кафедрі графіки Національної акдемії мистецтв та архітектури відбудеться зустріч з британською художницею Сарою Тайнан (Sarah Tynan). Сара — перший резидент майстерень НАОМА на Сошенка, 33, участниця програми україно-британських художніх резиденцій SWAP British Council в Україні. Під час зустрічі Сара розповість про власну художню практику, а також про систему художньої освіти у Британії.


Сара Тайнан – ірландська художниця, яка живе та працює в Лондоні та Дубліні. Вона має ступінь бакалавра живопису в Національному коледжі мистецтв та дизайну (National College of Art and Design), Дублін (2009), і магістра живопису Королівського коледжу мистецтв (Royal College of Art), Лондон (2012).

 


Художня практика Сари Тайнан включає живопис, рисунок, фотографію та інсталяцію. Відправною точкою її проектів є архітектура та естетика транзитних міських просторів. У 2013 році Сара почала співпрацю з Тамсином Сноу – ірландським художником, який працює у Британії. Їх творча колаборація досліджує взаємозвязок між мистецтвом, архітектурою та дизайном. Разом вони створюють маштабні інсталяції, які порушують питання політичних та ідеологічних основ архітектури в цілому та публічних місць зокрема.

 

МУЛЬТИВІРА (MULTIFAITH). Сара Танан, Тамсин Сноу. Нагорода Dazed Emerging Artist 2015. Королівська академія, Лондон. Джерело: http://www.sarahtynan.net/

 

Сара Тайнан. Натяг обличчя (Facial Flex). Джерело: http://www.sarahtynan.net/


Вибрані виставки: Dead Rubber, UEL Project space, London; Dazed X Confused Emerging Artist Award, Royal Academy, London (2015); Lobby Part I & II, Oonagh Young Gallery, Dublin (2015); Pavilion, Store, London; Bloomberg New Contemporaries, Spike Island, Bristol and ICA, London (2014); Notes on an Autobiography, ASC Gallery, London (2014). Джерело: офіційний сайт мисткині.

Куратори резиденції на Сошенка, 33, Сорокова Анна, Тарас Ковач.