Шедеври живопису перетворилися на «зміїне кубло»

Австралійський художник Білл Флауерс додав до шедеврів світового живопису зображення змій. У новій серії «снейк-арту» він переінакшив картини таких митців, як Да Вінчі, Далі, Ботічеллі, Ван Гог та ін.

 

Білл Флауерс. «Народження Зміїної Венери» (за мотивами Сандро Ботічеллі)

 

Як не дивно, Флауерс не вкладав у ці картини жодного концептуального змісту, а створив їх для розваги. «Я люблю змій, і деякі інші люди на цій планеті теж люблять змій. На жаль, існує дуже багато людей, які їх не люблять», – настільки просто художник пояснює ідею проекту. – «Я намалював цю серію, аби люди усміхалися. Якщо я можу розважити людей тим, що покажу їм змій – мою роботу виконано».

 

«Постійність змій» (Сальвадор Далі)

 

«Мона Приборкувачка Змій» (Да Вінчі)

 

«Пліт для порятунку рептилій» (Теодор Жеріко)

 

«Зміїна ніч» (Ван Гог)

 

«Вечеря змій» (Да Вінчі)

 

«Недільний день на Зміїному острові» (Жорж-П’єр Сера)

 

«Вони візьмуть змій» (Грант Вуд)

 

«Літня Пані Заклиначка Змій» (Джеймс Еббот Макніл Уістлер)

 

Білл Флауерс народився у 1963 р. у Тасманії (Австралія). Художник працює як із графікою, так і з живописом. Флауерс ілюстрував комікси, випускав авторські футболки про дику природу. Певний час художник займався допомогою та захистом сумчастих тварин, і саме цей досвід надихнув його на зображення змій. Нині Флауерс також відомий під псевдонімом «Зміїний художник» («Snake Artist»). Для популяризації «снейк-арту» він створив окремий сайт.

 

Білл Флауерс

 

Джерело: boredpanda.com