«Тиха поезія» китайського мистецтва

У Adelaide Festival Centre (Австралія) з 29 лютого до 25 березня триває виставка сучасного мистецтва Китаю. На ній представлено більш ніж 40 робіт сучасних китайських художників: скульптури, малюнки на папері та шовку, картини маслом.

 

 

Твори китайських художників відображають історичні традиції Китаю, життєвий досвід авторів, розвиток науки та охорони навколишнього середовища.

 

 

 

Куратор виставки – Чжао Лі – представляв павільйон Китаю на 53-й Венеціанській бієнале. Експозиція є результатом співпраці з Дослідницьким Центром Сучасного Мистецтва Китаю і Art Nova 100 в Китаї.

 

 

 

«Важливо відзначити, що однією з перших австралійських ініціатив для нового Китайського Культурного Центру, який нещодавно відкрився у Сіднеї, було проведення саме цієї виставки», – говорить Дуглас Готьє, директор і художній керівник Adelaide Festival Centre. – «Співпраця між двома організаціями підкреслює сильні і продуктивні відносини, які склалися з китайськими колегами у багатьох областях творчої діяльності».

 

 

 

У виставці «Тиха поезія» беруть участь такі художниці і художники, як Чень Джіє, Чень Цзюнь, Чен Баозонг, Чі Цюнь, Ду Хітонг, Го Тяньї, Хао Шімінг, Ху Вендан, Кан Цзин, Лі Вей, Пен Вей, Ши Говей, Сан Хао, Сінді Нг Сіо Ленг, Ху Якун, Чжан Звеі.

 

 

 

Джерело: www.artnewsportal.com