У київському ЦУМі відкрилася виставка «Сучасна архітектурна фотографія»

24 жовтня в арт-просторі столичного ЦУМу відбулося відкриття виставки урбаністичної фотографії «Contemporary Architecture Photography» («Сучасна архітектурна фотографія») Убіка Литвина, організатором якої виступив Sky Art Foundation. До уваги гостей були представлені 20 монохромних фоторобіт з різних куточків світу, а також відео-інсталяція з музичним супроводом, який спеціально для цього проекту створив музикант Mund. 

 

Тут і далі — виставка «Contemporary Architecture Photography»

Усі фото: Катя Золотухіна

 

Виставка присвячена сучасній архітектурі міст-космополітів, але показана вона через призму сприйняття самого фотографа, його унікальний погляд на мінімалізм, чистоту форми, красу ліній і геометрію простору. Майямі, Нью-Йорк, Париж, Берлін, Копенгаген, Дубай, Барселона, Київ і Ялта — ці міста стали героями серії робіт «Фрагменти» та «Птах». На фотографіях деталі виглядають, як створений з нуля твір мистецтва і глядачеві часом складно визначити і побачити в представлених роботах фрагменти навколишньої архітектури.

 

 

«Для мене важливо відчувати енергію міста, розуміти як архітектурне середовище сусідить  з нами. Людина повинна знайти баланс з навколишнім світом і зберегти його», — описує свій проект Убік Литвин.

 

Партнери виставки: Business Gallery Ukraine, ЦУМ.

 


 

Виставка відкрита для відвідування до 15 листопада з 10.00 до 22.00 в просторі Арт ЦУМ (7-й поверх). Вхід на експозицію для всіх охочих — вільний.

 

* * *

Убік Литвин — український художник, фотограф і дизайнер. Його творчість уже встигли оцінити в США і Європі. Роботи Убік прикрашають вітчизняні та зарубіжні колекції поціновувачів мистецтва. Автор досліджує внутрішню і соціальну свободу людей по всьому світу.