У Києві покажуть ідеологію очима Микити Кравцова

«Тунельний зір» — серія нових графічних і живописних робіт відомого українського художника Микити Кравцова. Представлені роботи — це поєднання непоєднуваних елементів. Фігури складаються в неймовірні візерунки та створюють нові сутності.

 

Тут і далі — твори з серії Микити Кравцова «Тунельний зір»

 

Тунельний зір — медичний термін, що означає офтальмологічну патологію втрати периферійного зору. Це стан, при якому людині здається, що вона дивиться крізь тунель. Причини цього в медицині можуть бути різні, але в інтерпретації митця — це метафора обмеження поля зору людини через ідеологію, пропаганду, гнів, агресію, страх чи шаблонність мислення. Це ж так зручно — бачити лише те, що хочеш бачити. Закрити очі. Не помічати периферію. Не вдивлятися в деталі. Будувати химерні замки на піску, грунтуючись на хитких переконаннях.

 

 

Роботи Кравцова візуалізують неміцність тимчасових, недовготривалих союзів, заснованих на компромісах. Або ж навпаки — ситуації, коли сильні ідеології буквально «впираються рогами» одна в одну.

 

 

Виставка, що проходитиме в Музеї історії Києва (вул. Б. Хмельницького, 7), супроводжуватиметься виходом каталогу, у якому будуть представлені роботи проекту. 

 

Відкриття виставки відбудеться 7 квітня о 18.00. Побачити твори можна буде до 20 квітня 2017 року.

 

Сторінка події у Фейсбук