У Києві пройде благодійний аукціон на підтримку художниці Даші Кравченко

#HelpDasha

 

Благодійний аукціон «Мистецтво заради життя» створений задля допомоги художниці Даші Кравченко, якій необхідно зібрати гроші на трансплантацію кісткового мозку та реабілітації після неї.


На аукціоні будуть представлені близько 100 творів мистецтва заслужених та молодих художників і скульпторів з усієї України, відомих фотографів, зібрана футбольна атрибутика, дизайнерські листівки, книги про старовинну українську листівку та інші цікаві речі.

 

Даша Кравченко


У вересні 2017 року, з'явилася ідея зібрати роботи українських художників для подальшого їх продажу, а виручені гроші передати Дарині Кравченко - молодому архітектору і художнику, яка закінчила НАОМА (Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури), і яка зараз бореться з рецидивом раку (лімфома Ходжкіна). Вперше, цей діагноз у неї виявили в 2007 році, тоді в неї була 4 стадія, остання. Після тривалого і складного лікування, вона поборола хворобу. Але після 10 років ремісії, у Дарини знову діагностували той же діагноз. Сучасна система охорони здоров'я і ситуація в країні в цілому, не дозволяє легко і непомітно подолати цей складний етап лікування. На лікування їй потрібно зібрати  250 тисяч евро. Тому, для збору необхідної суми грошей, було вирішено організувати продаж об'єктів мистецтва, як найбільш близька по духу діяльність Даші та її друзям.

 

На аукціоні будуть представлені роботи таких відомих діячів мистецтва, як Іван Семесюк (художник, один із засновників Жлоб-Арту), Оксана Стратійчук (художниця, графік), Саша Маслов (фотограф The New York Times), Apl315 (Forbes включив одеського художника в ТОП-10 найперспективніших українських художників у віці до 35 років), Марія Прошковська (художниця, фіналіст конкурсу МУХі 2017), Ірина Джуль (фотохудожник), Ірина Озаринська, Анатолій Кім, Анастасія Барська, Святослав Базюк та багато інших.

 

Аукціон пройде 2 грудня, в галереї мистецтв «Лавра», по вулиці Лаврська, 1. Початок о 16.00.

 

За детальною інформацією звертатись:

helpdasha.webflow.io

dhelpsc@gmail.com

Даша Кравченко  +380 93 206 97 18

Анна Гулько +380 63 647 01 54