У Києві відкриється масштабний культурний простір «AkT»

З червня на території «Арт-завод Платформа» почне функціонувати масштабний культурний простір «АкТ». 3600 кв.м. будуть задіяні під експозиції сучасного українського мистецтва. Експеримент по перевтіленню «мертвого» простору в інтерактивний музей, стартував ще минулого року — з відкріття 4-х експозицій, а також кураторської виставки відомого українського галериста Євгена Березницького «Burn, Babylon» у рамках “Гогольfest”. Всього у проекті 2016 року взяли участь близько 300 діячів мистецтва, і для багатьох це був перший досвід експонування своїх робіт.

 

 

«На цей рік у нас заплановано 4 виставки — з червня по жовтень. Різних за тематикою та жанрами. Зараз для мене основний пріоритет — “розворушити”  талановитих художників, скульпторів, графіків і дістати їх «Мона Ліз» з-під ліжка. Тому ми робимо відкритий «Open Call» на першу виставку «20.18. Роздуми про завтра». Це збірна експозиція на тему майбутнього: вплив віртуального на реальне, пластичної хірургії на натуральність, та якою саме буде Україна в 2018 році. Одночасно запустимо персональну виставку про заборонений Непал, очима митця-самоука Володимира Задираки. З мантрами, пахощами і абсолютним дзеном!» — коментує концепцію засновнця та арт-кураторка «АkT» Аліса Якубович.

 

 

«AkT» — це культурна прогулянка, прототип американського проекту «ArtWalk», що проходить в Лос-Анджелесі. Подія поєднує в собі роботи різних стилів, жанрів, а взяти участь можуть як досвідчені автори, так і аматори. Крім «20.18. Роздуми про завтра », у 2017 році, заплановані ще три експозіції - «Фетіш x0» про ілюзорність сучасних цінностей, «PhotoJuly» — свято фотографії та експозиція випускних робіт студентів академії мистецтв «НАОМА».

 

«Розвиток сучасного мистецтва — один з наших головних пріоритетів. Саме тому, «Акт» буде працювати за принципом «для людей» — з вільним входом у будні. Ми хочемо створити art-community, без обмежень для польоту фантазії, з одного боку, і по можливості прищепити естетичний смак нашим гостям і надихнути, з іншого», — зауважує Сергій Соколов, маркетинг директор «Арт-завод Платформа».

 

Свої роботи, опис і інформацію про автора надсилайте на пошту: akt.culture@gmail.com.

 

Прийом робіт до:

1 травня 2017 року

 

Початок першої виставки:

9 червня

Вхід на виставку вільний.

Графік:

Вівторок–четвер 12: 00 – 20:00 (вхід вільний)

П'ятниця–неділя 11: 00 – 21:00 (квиток включений у вартість квитка на фестивалі)

 

За новинами слідкуйте на:

facebook.com/AkTproject

facebook.com/artzavodplatforma

artzavodplatforma.com