Українські художники презентують короткі історії

10 лютого о 18:00 в Малій галереї Мистецького Арсеналу (м. Київ; вул. Лаврська, 10) відбудеться презентація каталогу «Short stories. Contemporary Artists from Ukraine». Він є частиною проекту Imago Mundi – інціативи сім’ї Бенеттон.

 

Аліна Якубенко. «SALE!»

 

Каталог «Short stories. Contemporary Artists from Ukraine» репрезентує сучасне візуальне мистецтво України – від добре знаних до молодих художників. Протягом 2014-2015 років до нього включили 140 робіт в контексті проекту, що покликаний максимально широко відобразити ситуацію в культурах різних країн на початку третього тисячоліття.

 

«Україна – історичне перехрестя між Балтикою та Чорним морем, між Європою та Азією – і сьогодні є “межею”. Розмаїття культур та впливів, що перетиналися в історичному розвитку й відобразились у багатстві фольклору і традицій, роблять її мультикультурною державою. Як невід’ємна частина суспільства, яке досі шукає себе в стані нестабільності, соціальних та ідеологічних змін і жорстокого конфлікту, українські художники знаходять нові форми відображення історії, утверджують свою мистецьку свободу і стають у країні критичним голосом», – розповідає про ініціативу Лучано Бенеттон, очільник Fondazione Benetton Studi Ricerche.

 

Організатори висловлюють щиру подяку Посольству Італії в Україні за підтримку проекту.