Український дизайнер створив футуристичний проект готелю в Альпах

Архітектурний проект українського дизайнера Андрія Рожка, який займається 3D-візуалізацією в архітектурному бюро в Дубаї, привернув увагу авторитетного британського видання The Telegraph. Автора статті зацікавив останній з серії футуристичних проектів Рожка будівля готелю в Альпах, що одразу запам'ятовується незвичністю вигляду та органічністю єднання з ландшафтом.

 

Тут і далі — проект готелю в Альпах Андрія Рожка
Фото: behance.net/andrerosh

 

Скляний фасад продовгуватої будівлі, яка за задумом дизайнера має розташуватися в ущелині між двома скелями, складається з безлічі трикутних фрагментів, які вдало віддзеркалюють навколишню місцевість під різними кутами нахилу. "Мені подобається зв'язок між вершинами гір та перевалами, тож я спробував змоделювати подібну форму", коментує автор проекту. Створюючи свої дизайни, Рожко враховує ефекти світла та тіней — результат взаємодії форми споруди з сонячнм освітленням.

 

На думку автора статті в The Telegraph, "якщо цьому дизайну судилося бути реалізованим (точа локація проекту ще не була запропонована), він поповнить ряди найнеймовірніших гірських готелів у світі". 

 

Джерело