В IZONE можна побачити світ серцем

«Я бачу світ серцем» – фотовиставка Яни Щербакової, що відкрилася 3 листопада в креативному просторі IZONE (м. Київ; вул. Набережно-Лугова, 8). Експозиція присвячена сім’ям, які виховують дітей із важкими вродженими вадами розвитку.

 

Ілюстрація до проекту

 

«Я бачу світ серцем» розповідає про життя восьми сімей, з якими фотограф Яна Щербакова провела по декілька днів, аби зануритись в атмосферу їх повсякденного життя та висвітлити його через фотографічне мистецтво. «Основна ідея фотопроекту: показати, що інвалідність — це життя, тільки з іншим ритмом та режимом, але так само щасливе, емоційне, наповнене змістом і ціною кожного моменту!» – говорить фотограф.

 

«Основна мета фотопроекту – привернути увагу суспільства до того, що в Україні діти з важкими комплексними порушеннями позбавлені можливості розвиватися, спілкуватися, отримувати навички та знання, які могли б стати їх професією або заняттям у житті. Фактично такі діти залишились поза системою освіти. Сім’ї, які виховують таких дітей, дуже закриті і вирішують свої проблеми самотужки», — повідомляє організатор виставки та керівник громадської організації «Бачити серцем» Олеся Яскевич.

 

Проект «Я бачу серцем» організовано фондом ІЗОЛЯЦІЯ спільно із громадськими організаціями «Бачити серцем» і «Підмога. інфо». Перша заснована з метою покращення життя дітей із вадами, друга надає допомогу учасникам АТО і громадянам, що постраждали внаслідок бойових дій.