В Одесі відкриється благодійна виставка тревел-фотографії

1 грудня в Одеському музеї західного і східного мистецтва (вул. Пушкінська, 9) відкриється тревел-фотовиставка «Подорож доброго ведмедя». В експозиції буде представлено понад 70 робіт фотографів з 15 країн світу, на рахунку яких перемоги в міжнародних фотоконкурсах і публікації в National Geographic. Полярні ведмеді і криги Арктики, побут нечисленних народів і шотландські гори — це і багато іншого відвідувачі музею зможуть не тільки побачити. Будь-яку з робіт можна буде ще й купити. Всі виручені кошти підуть на благодійність.

 

Одесити і гості міста зможуть побачити унікальні кадри, заради яких фотографи їздили на край світу і навіть ризикували життям. Серед учасників виставки — Майк Рейфман (США), Алессандра Меніконзі (Швейцарія), Андреа Поззі (Італія), Євгеній Самученко (Україна), Ігор Ландер (Україна), Андрій Юрлов (Україна), Сергій Анісімов (Росія) та інші. Значна частина робіт — снігові пейзажі від Ісландії до Антарктиди.

 

Фото: Андрій Юрлов

 

«Це найкрасивіше місце на планеті — чисте повітря, дзеркальна вода, величезні айсберги, величні льодовики і скелі. Зараз все це потребує захисту від руйнівних наслідків сучасної цивілізації. Навряд чи вже людство зможе зупинитися і залишити Арктику в спокої, адже там знаходяться величезні сировинні запаси. Але на фотографіях вона залишиться все таким же величним і чарівним краєм», — розповідає враження від своєї фотоекспедіціі фотограф Сергій Анісімов.

 

«Подорож доброго ведмедя» має благодійну мету. Будь-яку з представлених фотографій можна буде купити. Також організатори підготували спеціальну серію листівок і календарів, які будуть доступні в музейній крамниці сувенірів. Все це може прикрасити ваш будинок або стати відмінним подарунком друзям на Новий рік, а головне — всі гроші організатори передадуть на допомогу Ладижинському інтернату, де живуть понад 100 дітей з ДЦП.

 

Експозиція працюватиме до 12 грудня. Відкриття: 1 грудня о 18.00.

Вхід в день відкриття — вільний. В інші дні — 25 гривень.