Відому картину Френсіса Бекона покажуть вперше за півстоліття

Картину відомого британського художника-експресіоніста ірландського походження Френсіса Бекона «Голова з піднятою рукою» (1955, оцінка: 9‒13 млн доларів) буде представлено широкій публіці ​​вперше за більш ніж півстоліття в рамках Вечірнього аукціону післявоєнного та сучасного мистецтва у Лондоні від аукціонного дому Christie's.

 

Френсіс Бекон. «Голова з піднятою рукою», 1955

Artnet

 

Робота, що востаннє виставлялася в 1962 році, була придбана теперішніми власниками рік потому і з тих пір залишалася прихованою від очей громадськості. Місцезнаходження роботи було вказане як «невідоме» в найсвіжішій версії каталогу-резоне, опублікованого в минулому році Мартіном Харрісоном. Пронизана тихою інтроспекцією та напругою, вона належить до групи з дев'яти збережених картин, що зображують тодішній вигляд Папи Пія XII.

 

Робота буде показана з 8 вересня, Christie's Rockefeller Center, Нью-Йорк; 18 вересня, Christie's Hong Kong; і 30 вересня 2017 року на Christie's King Street в рамках Вечірнього аукціону післявоєнного та сучасного мистецтва, який відбудеться 6 жовтня 2017 року.

 

Джерело: Artdaily