Виставка-дослідження української сучасної фотографії триває в Одесі

Фотовиставка під назвою "В очікуванні літа", що відкрилася в Одесі 19 квітня в рамках Фестивалю Odessa//Batumi Photo Days, — це спільна робота запрошеного фестивалем куратора Кевін Лі (Сингапур) та 14 фотографів з України. 

 

Для того, щоб створити експозицію, фестиваль провів відкритий конкурс, у якому взяли участь 123 фотографа з України. У результаті запрошений з Сингапуру куратор відібрав 14 серій, які і сформують головну експозицію фестивалю.

 

Твір Саші Маслова


Автори, чиї серії увійшли до експозиції: Артур Бондар, Дарина Дейнеко-Казьмірук, Кирило Коваленко, Юра Коломієць, Владислав Краснощок, Оксана Курчанова, Світлана Левченко, Андрій Ломакін, Саша Маслов, Артем Товстінчук, Вiталiй Фоменко, Ігор Чекачков, Юлія Червінська та Valentyn Bo.

 

Твір Гери Артемової

 

Цікавим фактом є те, що по суті це вперше в українській сучасній практиці дослідженням української фотографії зайнявся іноземний куратор. Організатори фестивалю вважають це кроком вперед і радять всім зацікавленим у розвитку фотографам приїздити в Одесу знайомитися з Кевіном.

 

Твір В'ячеслава Полякова


Виставка-дослідження української сучасної фотографії "В очікуванні літа" експонуватиметься до 19 травня в Музеї сучасного мистецтва Одеси (вул. Леонтовича, 5).

 

Твір Світлани Левченко

 

Проект було реалізовано за підтримки головного партнера — креативної платформи ArtComb та спонсору фестивалю виноробної компанії Shabo.