Виставка “кращих робіт” Бенксі в Лондоні обіцяє рекордні продажі

Хоча виставку «кращих робіт» Бенксі лондонська галерея Lazinc відкриває лише 12 липня, але початкові продажі показуюють, що ціни на роботи продовжують рости.

 

Власник галереї Стів Лазарідес (Steve Lazarides), якому приписують ознайомлення широкої публіки з роботами Бенксі (хоча зараз Бенксі та Лазарідес мало спілкуються) каже, що три картини вартістю від 500 000 до 1,5 млн фунтів стерлінгів були продані протягом 24 годин після відкриття шоу для VIP-гостей.

 

Фото: The Art Newspaper

 

Аукціонний рекорд Бенксі відбувся у 2008 році і становить 1,9 млн фунтів стерлінгів. Найдорожча робота вуличного художника — зображення однієї з робіт Демієна Герста, повторене за допомогою трафарету.

 

Не всі роботи, які наразі представлені в Lazinc, офіційно продаються, але  Стів Лазарідес оцінює такі картини, як «Покажіть мені Моне» («Show Me the Monet») 2005 року та «Медіа на війні» («Media at War») 2006 року на суму близько 5 млн фунтів стерлінгів, порівняно із приблизно 15 000 фунтів стерлінгів, які раніше  за них давали.

 

Також на виставці представлені чисельні твори, створені у кількості із 25 серій, наприклад, «Дівчинка та кулька» («Girl and Balloon») 2003 року та «Метальник квітами»  («Flower Thrower») 2003  року. 

 

Джерело: The Art Newspaper