Виставка про літо об'єднає твори 80 українських митців

Нова виставка з фондів Музею сучасного мистецтва України кожного відвідувача надихне своїм позитивним настроєм, радісними кольоровими відтінками, придасть тонізуючий імпульс в світосприйнятті літнього періоду.

 

Сто чудових творів мистецтва, відомі й маловідомі творчі імена. Митці, без яких не обходиться жодна експозиція, і ті, що виставляються рідко, або зовсім незнайомі глядачу…

 

Ернст Котков

 

В експозиції вісімдесят імен художників — Бернадський, Волобуєв, Герц, Гейко, Котков, Неледва, Сафаргалін, Максименко, Слешинський, Сельський, Тітко, Цвєткова… — очікувані та маловідомі творчі імена. Кожний твір насичений теплом, сонцем, вітерцем й неймовірними літніми кольорами.

 

Вдивляючись в полотна Валентина Бернадського, розумієш, що майстерність — це не просто відточена до автоматизму техніка, бездоганний професіоналізм. Це — політ душі. Один з засновників кримської школи живопису, він дарує й нам радість неймовірного польоту у свій казково-сонячний світ.

 

Валентин Бернадський

 

Неймовірний Ернест Котков постане на цій експозиції в несподівано ніжному кольорі.

 

Валентина Цвєткова — один з найсвітліших і сонячних живописців Ялти: її квіти, фрукти, пейзажі ніби увібрали в себе сонце і самі стали випромінювати тепло.

 

Тендітна Галина Неледва, як завжди, вражає напруженим колоритом та складною, активною фактурою.

 

Роман Сельський, чия робота прикрашає афішу «Канікули», зачаровує магією українського фольклору. 

 

Валентина Цвєткова

 

Колекція музею дозволила показати роботи, що ще не виставлялися, а ті, що знайомі, отримали несподівано нове звучання в запропонованій темі.

 

Художники проведуть вас місцями, де їм самим довелося побувати, надихнутися образами, думками і темами, що заслуговують на увагу. Виставка буквально заворожує глядача, створює надзвичайно життєрадісний настрій.

 

Виставка триватимете все літо — з 1 червня по 3 вересня 2017 р.