Житомирський кінотеатр перетворять на арт-центр

Житомирська міська рада оголосила конкурс на найкращий дизайн арт-центру «Жовтень». Його створять на базі колишнього однойменного кінотеатру.

 

 

«Ідея полягає у створенні платформи для реалізації громадських ініціатив, популяризації сучасного креативного мистецтва у всіх його проявах, створенні простору для культурного та інтелектуального дозвілля житомирян і гостей міста. Планується, що у майбутньому арт-центрі відбуватимуться арт-події як всеукраїнського, так і міжнародного рівня», – йдеться на сайті Житомирської міської ради.

 

Участь у конкурсі можуть взяти як професійні архітектори та дизайнери, так і студенти архітектурних спеціальностей навчальних закладів. Конкурсанти повинні подати графічні матеріали на 2-4-ох планшетах розмірами 1,2 м х 0,8 м в електронному вигляді. Обсяг пояснювальної записки – не більше 2-ох сторінок друкованого тексту (формат А4) українською мовою.

 

Конкурс проходитиме у два тури. У першому турі визначатимуться найкращі проектні пропозиції шляхом онлайн-голосування на Facebook-сторінці. 10 переможців першого туру будуть запрошені на захист своїх проектів у другому етапі.

 

Облаштування приміщення арт-центру повинно бути оформлено у мінімалістичному стилі, з урахуванням можливості трансформації громадського простору (фойє) та адміністративних приміщень у лекторії, конференц-зали, коворкінги, кіно-, театральні зали, тощо.

 

Конкурсні роботи приймаються до 7 жовтня на електронну адресу організатора: artcentrezhovten@gmail.com З положенням та умовами Конкурсу детальніше можна ознайомитися тут.

 

Джерело: zt-rada.gov.ua