Культурний маршрут (27.06-03.07)

Після тривалих вихідних арт-життя в Україні рухатиметься не надто жваво, але все ж набере обертів до кінця тижня. У новому Культурному Маршруті – «Прості рухи» Лесі Хоменко, «Соціальна угода» ІЗОЛЯЦІЇ та безкоштовна виставка від Київської академії медіа-арту.

 

Леся Хоменко. «Країна чудес» (2009, полотно, акрил)

 

29 червня Київська академія медіа-арту (КАМА) розпочинає проект «Справжня виставка» за адресою: вул. Дмитрівська, 80. До експозиції увійшли роботи випускників та викладачів курсу «contemporary art».

 


 

На наступний день, 30 червня, фонд ІЗОЛЯЦІЯ відкриває виставку «Соціальна угода». Художники із України, Росії, Мексики, Болгарії, Колумбії та інших країн покажуть твори про роботу із пам’яттю на за мотивами конкурсу на альтернативу пам’ятнику Леніна в Києві.

 


 

30 червня о 19:00 у Port Creative Hub (м. Київ; вул. Набережно-Хрещатицька, 10а) стартує нова виставка Лесі Хоменко. У проекті «Перегляд» вона відтворить свої відомі роботи, надаючи їм статус оригіналів.

 

 

Також 30 червня о 19:00 куратор Тетяна Кочубінська проведе екскурсію виставкою «Провина» в PinchukArtCentre (м. Київ; вул. Велика Васильківська/Басейна, 1-3/2). Вона є першою в рамках проекту «Дослідницька платформа» і присвячена вивченню питань історичної вини та відповідальності.

 

 

«Прості рухи» – ще одна виставка, що розпочнеться 30 червня, о 19:00, у Карась Галереї (м. Київ; Андріївський спуск, 22а). Художники Едуард Потапенков і Сергій Корнієвський оспівають радість звичайних рухів, натхненну перебуванням людини в лікарні.

 


 

Ще один проект ІЗОЛЯЦІЇ цього тижня стартує 2 липня. Це виставка учасників резиденції Brighter Worlds, в якій покажуть 9 проектів 9 початківців, які перетворилися на досвідчених художників.

 


 


Також радимо відвідати проект «Тіні забутих предків. Виставка», що триватиме до 17 липня у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17). Навесні його презентували в Мистецькому Арсеналі.