Леся Хоменко перетворить копії робіт на оригінали

«Перегляд» – нова виставка Лесі Хоменко, що відкриється 30 червня о 19:00 у Port Creative Hub (м. Київ; вул. Набережно-Хрещатицька, 10а). Художниця поставить під сумнів виключність оригіналу відносно копії.

 

 

По своєму прочитуючи поняття «тут і зараз» Вальтера Беньяміна, Леся Хоменко відтворить свої вже відомі твори, надаючи їм статус оригіналів. У виставці вона продемонструє чотири подібні роботи-серії.

 

«Фіксуючи часткові зміщення при цитуванні своїх власних робіт, художниця окреслює новий контекст для їх представлення. Проект “Перегляд” вириває мистецтво із закритих рамок художнього поля. Виставка стає точкою порівняння “вчора” і “сьогодні”, оригіналу і того, що відтворюється», – йдеться в анотації до проекту.

 

Леся Хоменко – сучасна українска художниця. З 2004 р. – співзасновниця і учасниця групи Р.Е.П., а з 2008 р. – кураторського об’єднання Худрада. В 2005 та 2006 роках була резиденткою Центру сучасного мистецтва при НАУКМА, а в 2008 р. разом з групою Р.Е.П. була на резиденції у Lepizig International Artprogram (Ляйпциг, Німеччина). У 2009 та 2011 рр. – фіналістка PinchukArtPrize та Future Generations Art Prize (2012, Київ, Україна). Живе і працює в Києві.

 

«Перегляд» є проектом в рамках арт-резиденції Port Art Studio для українських художників у співпраці з групою «Нові продукти». Її попередніми учасниками були Анатолій Бєлов та Роман Михайлов.

 

Джерело: сторінка заходу в Facebook