Культурна програма у мобільному: квести для туристів від WalQlike

Туристи, які приїжджають до Львова, відтепер зможуть пройтись містом у форматі логічної гри – таку розвагу пропонує український мобільний додаток WalQlike.

 

WalQlike означає "прогулянка, яка тобі подобається" (walk you lіke) і пропонує користувачам квести різної тематики. Проект стартував 25 листопада у Львові, незабаром у додатку будуть квести і для інших міст України.

Усі зображення надані розробниками

 

Серед перших восьми квестів-екскурсій одна створена в першу чергу для закоханих у мистецтво. Автори Квесту по цікавих скульптурах зізнаються, що скласти його було дуже важко, адже потрібно було обмежитись 10-12 об’єктами, а на вулицях і, головне, у провулках Львова чимало мистецтва, гідного туристичної уваги. Мало туристів доходять до пивного пупа або пам’ятника рюкзаку, а дехто пропускає навіть п’яного кентавра, який знаходиться в кількох метрах від головної площі Львова. Ще менше туристів бачили скульптури біля Музею старовинної книги або паперовий літак з металу біля Музею Ідей.

 

У додатку також пропонуються квести: Єврейський, Масонський, Солодкий Львів, Для торговців, Середньовічне місто, З дітьми. Наразі маршрут складають професіональні квест-мейкери з досвідом організації ігрових екскурсій у Львові, але у майбутньому планується, що користувачі додатку також зможуть додавати квести, які після модерації перейдуть у загальний доступ.

 

Цікаво, що маршрут гри не відкривається користувачу одразу, натомість кожна наступна локація пропонується після того, як турист вдало розв’яже загадку про попередню. Якщо трапляється загадка, яку важко розв’язати, можна взяти підказку, а після трьох неправильних відповідей додаток зарахує точку, як пройдену, але накине 5 хвилин штрафного часу. Коли гру завершено, користувач може подивитись, яке місце по швидкості проходження займає серед інших мандрівників.

 

Творці додатку поставили за мету показати мешканцям і гостям Львова місто у деталях, які зазвичай не трапляються в очі, але якщо вже трапились, то перетворюються на найяскравіші спогади. Додаток створено на гроші, зібрані у краудфандинговій кампанії на платформі «Спільнокошт» і за допомогою Українського культурного фонду. Завантажити його можна з App Store і Google Play.