Культурний маршрут (28.03-03.04)

Одна з найголовніших культурних подій цього тижня – виставка «Тіні забутих предків» у Мистецькому Арсеналі та її освітня програма. У Києві презентують «арт-ботаніку» та розкажуть про історію коміксу, а в Дніпропетровську нову виставку відкриє Давід Чічкан.

 

З проекту «Тіні забутих предків. Виставка»

 

«Публічний простір: Трансформація та зміна ідеології» – дискусія від фонду ІЗОЛЯЦІЯ, що відбудеться 29 березня о 19:00 в рамках фестивалю Docudays UA.  На ній обговорять трансформацію сприйняття публічних майданчиків від радянських часів до сьогодні. Подія відбудеться  у Зеленій залі Будинку кіно (м. Київ; вул. Саксаганського, 6).

 


 

30 березня о 19:00 в арт-просторі Closer (м. Київ; вул. Нижньоюрківська, 31) пройде нова подія з проекту «Образ». Лекцію «3000 років в картинках. Історія коміксів» проведе дизайнер Андрій Сорока.

 


 

На наступний день, 31 березня, о 18:00 у київській муніципальній галереї «Лавра» (вул. Лаврська, 1) стартує виставка «Ботаніка». Віктор Сидоренко, Олег Тістол, Микола Маценко, Ніна Мурашкіна, Антон Логов та інші художники з різних частин України продемонструють твори, в яких міркують про природу та філософію.

 


 

У п’ятницю, 1 квітня, о 19:00 у дніпропетровській галереї «Артсвіт» (вул. Січових Стрільців, 4а) розпочнеться нова виставка Давіда Чічкана. В експозиції «Під час війни» митець покаже події на Дніпропетровщині до, під час і після Першої світової війни крізь призму анархізму.

 


 

«Казка казок» – персональна виставка Дар’ї Кольцової, що відкриється 1 квітня о 19:00 в Щербенко Арт Центрі (м. Київ; вул. Михайлівська, 22В). До неї увійшли інсталяції, відео та аудіо, які перетворюють виставковий простір на подорож глибинами колективного підсвідомого, насиченого архетипами, споминами, казками.

 


 


Також радимо відвідати освітню програму в рамках проекту «Тіні забутих предків. Виставка», що в Мистецькому Арсеналі (м. Київ; вул. Лаврська, 12). Цього тижня у ній відбудеться зустріч зі сценаристом стрічки Іваном Драчем, акторкою Ларисою Кадочніковою, екскурсії виставкою від Андрія Алферова і Катерини Носко тощо.