Культурний маршрут (29.02-06.03)

Культурний Маршрут відкриває перший місяць весни новим проектом Влада Троїцького. Також цього тижня радимо відвідати дитячий курс про мистецтво для бунтарів, виставку чорно-білих фотографій нонкомформістів в Одесі, харківських «Кротів у чергах» та ін.

 

Будинок із химерами Владислава Городецького. Ілюстрація до проекту «FOUND IN KYIV»

 

Мистецький березень почнеться з одного із найновіших проектів Влада Троїцького – «Йов». Вистава за мотивами книги Йова зі Старого Заповіту вперше поєднає в собі оперу, реквієм та ораторію. Подія відбудеться 1 березня о 19:30 у ДК КПІ (м. Київ; проспект Перемоги, 37).

 


 

«Аrt4teens. Мистецтво для бунтарів» – новий освітній курс від «Культурного Проекту», що стартує 1 березня. У ньому діта та підлітки зможуть дізнатися від педагога Лори Іщенко про найбільших революціонерів у сучасному мистецтві. Курс триватиме в Освітній станції 31В1 (м. Київ; вул. Пушкінська, 31в1).

 


 

Також 1 березня о 19:00 у Cultprostir Hub у Музеї історії Києва (вул. Б. Хмельницького, 7) відбудеться лекція про Владислава Городецького – архітектора польського походження, якого називають «київським Гауді». Подія відбудеться в рамках лекторію «FOUND IN KYIV» проекту «Їздець».

 


 

Тим часом у харківському арт-просторі «COME IN»  (вул. Данилевського, 26) 1 березня о 19:00 розпочнеться виставка «Кроти в чергах». У ній учасники одноіменного пабліку в соцмережах продемонструють власні уявлення щодо естетичного досвіду. Куратор проекту: Борис Філоненко.

 


 

У середу, 2 березня, о 19:00 в арт-центрі Closer (м. Київ; вул. Нижньоюрківська, 31) відбудеться нова лекція з проекту «ОБРАЗ. Перформанс». Цього разу Людмила Комарницька «проаналізує історію та причини виникнення тілесних практик».

 


 

«Портрети чорно-білої історії» – нова виставка Музею сучасного мистецтва Одеси (вул. Белінського, 5), що розпочнеться 3 березня о 17:00. Фотограф із Ізраїля Ілля Гершберг покаже знімки учасників та подій одеського нонкомформізму.

 


 


4 березня Антон Логов та Олександр Ляпін презентують у кафе Cofee OK (м. Київ; провулок Квітневий, 9) спільну виставку «Ксерокс душі». Незалежні серії робіт обох авторів покажуть в атмосфері квартирної експозиції.