«Культурний проект» покаже дітям мистецтво для бунтарів

Із 1 березня «Культурний проект» розпочинає курс «Аrt4teens. Мистецтво для бунтарів». У ньому діти та підлітки зможуть дізнатися про найбільших революціонерів сучасного мистецтва.

 

 

Учасники «Аrt4teens…» матимуть можливість переосмислити головні (р)еволюції в мистецтві та культурі XX та XXI ст., спробувати творити у різних формах і напрямках сучасного мистецтва, побачити світ по-новому за допомогою фотокамери, здійснити арт-тури по місту та відвідати майстер-класи від сучасних українських художників.

 

«Курс направлений на розвиток у підлітка свободи творчості, подолання внутрішніх бар’єрів, виховання відповідальності за власний вибір. Ми пропонуємо підліткам почути історії найвидатніших революціонерів сучасного мистецтва. Програма сфокусована саме на періоді становлення великих майстрів», – повідомляє «Культурний проект».

 

Автор, викладач та куратор курсу: Лора Іщенко – педагог, авторка крос-дисциплінарних освітніх програм та воркшопів з візуальної культури, мистецтва та урбаністики для дітей і підлітків.

 

Більше інформації можна дізнатися тут. Реєстрація – за посиланням.

 

Заняття «Аrt4teens...» відбудуться в Освітній станції 31В1 (м. Київ; вул. Пушкінська, 31в1).

 

Джерело: сторінка події в Facebook