Культурний маршрут (20-26.06)

У Києві відбудеться нова виставка Романа Мініна, зустріч із російським фотографом та американсько-український проект просто неба. У Дніпрі розкажуть про «радикальну архітектуру», а у Львові покажуть графічний мінімалізм. Про це та інше – в новому випуску Культурного маршруту.

 

«Всередині» – виставка, що стартує 21 червня о 18:00 у Галереї мистецтв ім. О. Замостян (м. Київ; вул. Іллінська, 9). Молоді художниці, випускниці НАОМА Олена Піскова, Марія Крутоголова, Софія Дзюблюк, Марина Рудь продемонструють «синтез творчих поглядів всередині людини, простору, Всесвіту».

 


 

21 червня о 18:30 нову виставку в Центрі сучасного мистецтва М17 (м. Київ; вул. Антоновича, 102-104) відкриє Роман Мінін. Він представить твори з відомої серії «Шахтарський фольклор».

 

Роман Мінін. «Доза»

 

У четвер, 23 червня, о 19:00 у дніпровській Я Галерея (вул. Гусенка, 17) відбудеться лекція «Радикальна архітектура». Архітектор і викладач Сергій Дербін розкаже про найвідоміші будівлі світу, проектувальники яких відмовилися від формальних і моральних параметрів.

 

Musée des Confluences, Ліон, Франція. Студія – Coop Himmelb(l)au, 2014. Фото – Edmund Sumner

 

Анна Миронова презентує нову виставку у львівській Мистецькій галереї Генрі Боумана (вул. Наливайка, 18) 23 червня о 18:00. У проекті «Графіт» вона покаже мінімалістичні малюнки олівцем на папері.

 


 

Також 23 червня о 19:00 в арт-просторі Sky Art Foundation (м. Київ; вул. Стрілецька, 7/6) відкриється виставка просто неба, що отримала назву «Деформація». Вона об’єднає творчість американського стріт-артиста Зіо Зіглера та українського митця Олекси Манна.

 


 

У п’ятницю, 24 червня, о 19:00 Школа візуальних комунікацій організовує зустріч із російським фотографом Єгором Рогальовим. Він розповість про проблеми із фотографічним висвітленням пострадянської реальності.