Культурний маршрут (13-19.07)

Протягом цих семи днів українські митці активно досліджуватимуть властивості металу. У Дніпропетровську можна буде переглянути «дитячий альбом», в Одесі – насолодитися французьким живописом і скульптурою. А завершиться тиждень «спортивним» артом у Києві.

 

Робота художниці Kinder Album з майбутньої виставки в Дніпропетровську

 

Культурний тиждень розпочнеться з проекту «Твоє місце в світі». Саме так називається захід в рамках четвергів від CANactions, що відбудеться 13 липня о 19:00 в Будинку архітектора в Києві. На ньому зберуться урбаністичні організації з України та Бельгії, аби обговорити особливості перетворення закинутих будівель на соціокультурні платформи.

 


 

Так само 13 липня у Дніпропетровську стартує виставка художниці зі Львова, відомої в інтернеті під псевдонімом Kinder Album. Перший персональний проект мисткині отримав назву «QUI PRO QUO» і триватиме до 8 серпня в галереї ArtSvit (вул. Артема, 4а).

 

Робота Kinder Album

 

14 липня о 18:00 Музей сучасного мистецтва Одеси (вул. Белінського, 5) за підтримки Посольства Франції в Україні та Французького інституту в Києві відкриває проект французького мистецтва «EXTRAMUROS». Він складається з виставки фотографа Жюльєна Маллана та скульптора Жана-Поля Реті. Експозиція триватиме в МСМ до 14 серпня.

 

 

 

Цього тижня Щербенко Арт Центр презентує виставку «Терралогія». Це серія робіт архітектора Олега Дроздова, в якій розписаний акрилом метал демонструє зміну матеріалу під впливом природних речовин. Відкриття – 15 липня о 19:00. У березні проект виставлявся у харківському Ермилов Центр.

 


 

«Морфологія металу» – перформанс художниці Марти Ващук і саунд-артиста Сатніслава Бобрицького, який відбудеться 15 липня о 19:00 в арт-просторі Closer (м. Київ; вул. Нижньоюрківська, 31). Він представить скульптурно-музичне дослідження властивостей металу.

 


 

17 липня Галерея ЦЕХ (м. Київ; вул. Фрунзе, 69) відзначить своє 10-річчя новим груповим проектом. У виставці «Спорт» візьмуть участь Євген Петров, Микола Білоус, Рустам Мірзоєв, Сергій Олексюк, VALYA та Ярослав Деркач. Як можна зрозуміти з назви, художники продемонструють зв’язок мистецтва і спорту.

 

Микола Білоус. «Спис» (2015, папір, акрил)